پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 30 تیر 1400 ساعت 13:04:: شناسه خبر: 102867

پیشرفت رضایت بخش پارک خائیز دهدشت/توجه ویژه شهردار و شورا به تمامی محله های دهدشت

۲۶ بهمن بود که پروژه احداث سه پارک شامل پارک حاشیه سیل‌بند جنوبی واقع در محدوده گلزار،پارک کوی کارکنان دولت در محدوده اداره محیط زیست و پارک محله ای واقع در محدوده صدا و سیما با حضور فرماندار کهگیلویه و اعضای شورای شهر دهدشت کلنگ زنی شد.

صدای جنوب:

۲۶ بهمن بود که پروژه احداث سه پارک شامل پارک حاشیه سیل‌بند جنوبی واقع در محدوده گلزار،پارک کوی کارکنان دولت در محدوده اداره محیط زیست و پارک محله ای واقع در محدوده صدا و سیما با حضور فرماندار کهگیلویه و اعضای شورای شهر دهدشت کلنگ زنی شد.

حالا پس از گذشت ۵ ماه
احسان تابش نژاد شهردار دهدشت از
پیشرفت رضایت بخش پروژه احداث پارک خائیز، حاشیه سیل بند جنوبی در کوی گلزار دهدشت می دهد.

وی با اشاره به این پروژه و ۲ پارک در حال احداث دیگر گفت: مساحت این پارک نسبت به دو پارک دیگر بیشتر می باشد و به بهره برداری رساندن این پارک در اولویت قرار گرفته است.
تابش نژاد تصریح کرد؛ اجرای این پارک ها با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در فضایی به مساحت۵۷۰۰متر مربع بیشتر از نیم هکتار آغاز بکار که ان شالله با بهره برداری از آن فضای بسیار مطلوبی در دسترس همشهریان محترم قرار گیرد.

تابش نژاد افزود: تا کنون خاکبرداری، جدول گذاری ، بلوک چینی،بلوکاژ آن در حال اتمام است.

وی تصریح کرد؛در حال حاضر خاکریزی انجام و بلافاصله چمن کاری وسنگ فرش در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شهردار دهدشت گفت: پروژه با سرعت مطلوب و طبق برنامه زمان بندی شده پیش می رود و به امید خدا تا مهرماه به بهره برداری خواهد رسید که قطعا با بهره برداری از این پروژه ازحجم مراجعات شهروندان به محوطه پارک های دیگر کاسته میشود.

وی افزود:با توجه به اینکه منطقه کوی گلزار از خدمات اجتماعی،رفاهی تا حدودی محروم بوده است با مسقف شدن سیل بند جنویی و احداث این پارک،تعداد زیادی از شهروندان کوی گلزار این پارک را برای گذران اوقات فراغت خود در نظر میگیرند که البته این باعث افتخار مجموعه شورای پنجم و شهرداری دهدشت است که در خدمت مردم شریف دهدشت باشند و قطعا با گسترش فضاهای عمومی تفریحی استاندارد و با کیفیت به صورت همگن در تمام شهر،قسمتی از مشکلات اوقات فراغت شهروندان قابل حل خواهد بود.

تابش نژاد بیان کرد: با بهره برداری از این طرح ها تعداد پارک‌های محله‌ای به ۱۹ پارک افزایش خواهد یافت.

وی فضای سبز موجود دهدشت را ۳۲۰ هزار متر مربع اعلام کرد.

شهردار جوان دهدشت اظهار داشت؛ سرانه فضای سبز در سال ۹۳ به ازای هر نفر ۳ و نیم متر بوده که با برنامه‌ریزی و توسعه هم اکنون به ۶.۲ متر مربع افزایش یافت.

شهر دهدشت مرکز شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه با ۶۱ هزار نفر جمعیت بیش از ۵۰ سال قدمت شهری دارد.

صدای جنوب از نگاه عدالت محور شهردار وشورای اسلامی شهردهدشت به تمامی مناطق ومحله های این شهر درتوسعه امکانات شهری قدردانی می کند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت