پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 02 مرداد 1400 ساعت 00:05:: شناسه خبر: 102992

نشست هم‌اندیشی مردم بخش لوداب با نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا مارگون

با هدف انتخاب نمایندگان این بخش جهت پیگیری مشکلات و مسائل مربوط برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی مردم بخش لوداب با نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا مارگون در مجلس شورای اسلامی با حضور آرمان بیگلری دستیار ویژه مهدی روشنفکر و جمعی از معتمدین، نخبگان و جوانان بخش لوداب با هدف انتخاب نمایندگان این بخش جهت پیگیری مشکلات و مسائل مربوط برگزار شد.

مهدی روشنفکر در این نشست اشاره شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر زندگی بشر اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار بود بعد از انتخابات اسفند ۹۸ نشست‌ها و دیدارهای در مناطق مختلف با مردم حوزه‌های انتخابیه داشته باشیم، اما این ویروس باعث شد که در اجرای برنامه‌ها خلل ایجاد شود.
وی افزود: با اینکه دور از شما مردم بوده‌ایم، اما از مشکلات و مطالبات به حق شما غافل نبوده‌ایم و در مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای افزایش اعتبارات بودجه‌ای استان به کار بستیم و این تلاش‌ها باعث شد که در بودجه سال‌جاری با همکاری مجلس و دولت به ویژه استاندار فهیم و کوشای استان شاهد رشد ۲۰۰ درصدی بودجه استان باشیم.
نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زلزله دنا ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار جدای از اعتبارات دولتی در مجلس مصوب شد و غالب بر ۱۰۰ میلیارد تومان نیز جهت تکمیل پروژه گازرسانی به بخش تازه تاسیس زیلایی تخصیص یافت.
وی به اعتبارات اختصاص یافته به برخی دانشگاه‌های استان به ویژه دانشکده پیراپزشکی اشاره کرد و گفت: اعتبارات مناسبی نیز به حوزه آموزش و پرورش در شهرستان‌های سردسیری اختصاص یافت.
روشنفکر در ادامه به تعامل نمایندگان استان برای حمایت از فرزندان شایسته استان در پست‌های مدیریتی ملی اشاره کرد و افزود: در این زمینه اقداماتی انجام داده‌ایم و در این رابطه بانک اطلاعاتی از فرزندان استان تشکیل داده‌ایم.
وی افزود: برخی در حال سنگ‌اندازی در مسیر خدمت به مردم هستند و همچنان بر روحیه انحصارطلبی، منفعت طلبی و مالک پنداری خود اصرار دارند.
روشنفکر تصریح کرد: توصیه میکنم جهت رسیدن به منافع خود نمک بر زخم مردم نپاشید، چرا که مردم به عمل نگاه می‌کنند.
وی افزود: برخی در این استان انگار سنجش تقوا دارند و اقدام به دسته‌بندی، خط کشی و مرزبندی می‌کنند و خود را شایسته تعیین تکلیف و سرنوشت برای مردم می‌دانند.
مهدی روشنفکر خاطرنشان کرد: این مردم سال‌های سال شما را تحمل کردند و خسته از شعار توخالی خسته هستند، سنگ اندازی نکنید بگذارید تلاش‌ها برای آسایش و آرامش مردم به بار بنشیند.
وی با اشاره به تشکیل دولت سیزدهم توسط آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، اظهار داشت: دولت جدید نگاهی فراجناحی دارند و در مسیری گام برخواهد داشت که تغییر برای مردم و به نفع مرد صورت بگیرد.

در پایان این نشست با رای گیری بین مناطق مختلف بخش لوداب نمایندگان مربوط به هر منطقه انتخاب شدند.
در ضمن یادآور می‌شود که چنین نشست‌هایی در ادامه نشست هم‌اندیشی ۲۴ بهمن ۹۹ با مردم بویراحمد بوده و در ادامه نشست با سایر بخش‌ها و مناطق نیز برگزار خواهدشد.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت