پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 24 مهر 1400 ساعت 17:07:: شناسه خبر: 108399

ضرورت تجهیز بیمارستان‌ها برای مقابله با پیک بعدی کرونا

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج هر چه سریعتر بیمارستان‌ها را برای پیک بعدی کرونا تجهیز کند.

به گزارش صدای جنوب استاندار این استان در جلسه ستاد مقابله با کرونا، گفت: شهرستان‌های دنا و بهمئی در وضعیت آبی کرونایی، بویراحمد و کهگیلویه نارنجی و مابقی شهرستان‌ها زرد هستند..
سید علی احمدزاده افزود: وضعیت نارنجی در شهرستان‌ها شکننده است و باید این موضوع جدی گرفته شود.
وی با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های کشور است که در رعایت فاصله گذاری عملکرد ضعیفی داشته است، ادامه داد: با توجه به اینکه مراسم جشن آغاز می‌شود لازم است که رعایت فاصله گذاری جدی‌تر گرفته شود.
احمدزاده از کسبه خواست تا هرچه سریعتر واکسینه شوند و در صورتیکه واکسینه نشوند از فعالیت آن‌ها جلوگیری می‌شود.
وی با اشاره به اینکه کارمندان نیز ملزم به واکسن‌زدن هستند افزود: دانشگاه علوم پزشکی باید بستر و دسترسی برای واکسینه شدن و تنوع واکسن را برای مراجعه کننده‌ها راحت‌تر کند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: کاروان‌های سیاحتی و زیارتی باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند، در غیر این صورت راهداری و پلیس راه نباید به آن‌ها اجازه تردد دهند.
وی از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خواست تا تجهیزات و بیمارستان‌ها را برای پیک بعدی کرونا آمادگی لازم را داشته باشند تا مردم با مشکل روبرو نشود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این جلسه گفته: مسئله اکسیژن و دارو باید در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان پیگیری شود تا در زمان سختی‌ها دچار مشکل نشویم

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت