پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 28 مهر 1400 ساعت 15:07:: شناسه خبر: 108503

پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت

بی گمان هفته‌ی وحدت در تاریخ انقلاب اسلامی نقطه عطفی شد که روحیه برادری، الفت، مهربانی و یکدلی را در جامعه تحکیم بخشید

صدای جنوب؛

در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ اللَّهِ جَمِیعاً و لاتَفَرَّقُوا
همگی به ریسمان الهی چنگ زنید و پراکنده نشوید
آل عمران ، آیه ۱۰۳ .
از دوازدهم ربیع الاول میلاد نبی مکرم اسلام به روایت اهل سنت تا هفدهم ربیع الاول میلاد ختم رسول که با تدبیر و درایت بلند حضرت امام خمینی (ره) هفته وحدت نامگذاری شده در حقیقت فرصتی ارزشمند برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده است.
سرهنگ دوم پاسدار باقر پسنده افزود: بی گمان هفته‌ی وحدت در تاریخ انقلاب اسلامی نقطه عطفی شد که روحیه برادری، الفت، مهربانی و یکدلی را در جامعه تحکیم بخشید.
وی عنوان کرد: امنیت و آرامش پایدار در کشور و حرکت روبه رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌ها از نتایج بسیار ارزشمند وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: هفته وحدت مجال تفرقه افکنی از بیگانگان را در ایران اسلامی گرفت و اکنون همه جهانیان نیز شاهد اتحادی مثال زدنی در میان ملت ایران، درسایه ولایت و پرچم مقدس سه رنگ جمهوری اسلامی هستند .بر ماست که به خوبی از این فرصت وحدت بخش، برای تقویت اتحاد و یکپارچگی صفوف مسلمانان و معرفی چهره واقعی دین مبین اسلام به عنوان دین رحمت و مهربانی و منطق بهره ببریم.
در پایان ضمن تبریک مجدد هفته وحدت و این اعیاد خجسته، از خداوند منان توفیق امت بزرگ اسلام به ویژه مسلمانان گرانقدر ایران و همشهریان عزیز شهرستان گچساران را در تقویت همدلی و تفاهم و تحکیم پایه‌های وحدت و اقتدا به سیره گران سنگ نبوی و علوی مسئلت می‌نماییم.
سرهنگ دوم پاسدار باقر پسنده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت