پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 12 تیر 1401 ساعت 09:04:: شناسه خبر: 122965

هزینه مراسم ترحیم صرف آزادی زندانی شد

مدیر عامل ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزینه برگزاری مراسم چهلم پدری در شهر یاسوج، صرف آزادی یک زندانی شد.

به گزارش صدای جنوب د، مدیر عامل ستاد دیه این استان گفت: خانواده مرحوم سید ساعد موسوی با مراجعه به ستاد دیه، هزینه ای که برای صرف مراسم چهلم این مرحوم کنار گذاشته بودند در عمل خیر خواهانه به حساب ستاد واریز و با آن یک زندانی غیر عمد از زندان آزاد شد.
علی احمدی افزود: این خانواده معتقد بودند که انجام کار نیک و خداپسندانه ای نظیر آزادی یک زندانی و شاد کردن اعضای یک خانواده بهترین هدیه برای پدر مرحوم شان است.
وی با بیان اینکه در زندان های استان ۱۷۳ نفر زندانی محکوم مالی وجود دارد که منتظر کمکهای خیران و نیکوکاران هستند افزود: با کمک خانواده مرحوم موسوی فردی با بدهکاری مالی در زندان مرکزی به سر می برد از زندان آزاد و به کانون خانواده خود بازگشت.
وی تصریح کرد: ستاد مردمی دیه استان یک مؤسسه غیر انتفاعی است که با کمک‌های خیرین و نیکوکاران تشکیل شده تا زندانیان و محکومین غیر عمد که در زندان بسر برده و تمکن مالی برای آزادی ندارند از زندان آزاد شوند؛ لذا از هموطنان و خیرین و نیکوکاران درخواست می‌شود برای توشه آخرت و ترویج این امر خداپسندانه جهت نشاندن گل لبخند بر لبان خانواده های زندانیان جرائم غیر عمد کمکهای نقدی خود را به ستاد دیه استان واریز کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت