پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 24 فروردین 1395 ساعت 22:01:: شناسه خبر: 1248

هشدار فرمانده انتظامی رامهرمز:

مردم مواظب تماس‌های تلفنی مشکوک باشند

اخیرا افرادی ناشناس با استفاده از تلفن همراه فاقد مالکیت معتبر با شهروندان تماس برقرار می‌کنند و قصد اخاذی دارند لذا مردم باید مراقب باشند.

فرمانده انتظامی رامهرمز گفت: مردم مواظب تماس‌های تلفنی مشکوک افراد باشند.

به گزارش صدای جنوب حجت سفید‌پوست امروز اظهار کرد: اخیرا افرادی ناشناس با استفاده از تلفن همراه فاقد مالکیت معتبر با شهروندان تماس برقرار می‌کنند و قصد اخاذی دارند لذا مردم باید مراقب باشند.

وی ادامه داد: این افراد با این ترفند که از برنامه رادیو فرهنگ و یا سایر رادیوها تماس گرفته‌اند، به مردم می‌گویند شما در قرعه‌کشی در رادیو برنده وجه نقد شده‌اید و با مراجعه فوری به خود پرداز جایزه نقدی خود را که به حسابتان واریز می‌شود دریافت کنید.

فرمانده انتظامی رامهرمز تصریح کرد: این افراد حتی مصاحبه‌های ساختگی تلفنی هم انجام می‌دهند تا اطمینان طرف مقابل را جلب کنند و با ترفند و شگرد بسیار خاص، شخص مخاطب را سر در‌گم می‌کنند و به نحوی شماره حساب و رمز بانکی را اخذ و اقدام به خارج کردن پول از حساب افراد می‌کنند.

سفیدپوست در پایان ضمن هشدار به مردم گفت: در صورت برقراری چنین تماس‌ و درخواست‌هایی این اقدام توسط مردم صورت نگیرد و بلافاصله با نیروهای انتظامی تماس حاصل کنند.

ارسال نظر جدید

*

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت