پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 16 فروردین 1396 ساعت 11:01:: شناسه خبر: 15990

انصراف سرهنگ گازانبری/

قالیباف:هیچ درخواستی برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری نداشته و ندارم

قالیباف:وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور در شرایط بحرانی قرار دارد و تردیدی وجود ندارد که شرایط فعلی در نتیجه سوءمدیریت و ناکارآمدی دولت فعلی است.

پایگاه خبری صدای جنوب:

محمدباقر قالیباف با انتشار بیانیه ای رسما از عرصه انتخابات ریاست جمهوری کنار کشید.

به گزارش صدای جنوب ؛ گزیده بیانیه قالیباف در زیر می آید:

بنده هیچ درخواستی برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری نداشته و ندارم.

وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور در شرایط بحرانی قرار دارد و تردیدی وجود ندارد که شرایط فعلی در نتیجه سوءمدیریت و ناکارآمدی دولت فعلی است.

لذا برای هر فرد دلسوزی تلاش برای جایگزین کردن رئیس جمهوری مناسب بجای رئیس جمهور فعلی در ۲۹ اردیبهشت ضرورتی انکارناپذیر برای مردم است.

این هدف راهبردی و مهم بدست نخواهد آمد، مگر با بکار گرفتنِ همه ظرفیت های مردمی و دلسوزان انقلاب و کشور و اجماع بر سر کاندیدایی که صلاحیت، قابلیت و مقبولیت داشته باشد. امروز جامعه ما به همگرایی و نگرشی فراتر از ملاحظات حزبی و گروهی نیاز دارد.

خوشبختانه ضرورت همگرایی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است و من هم از همه تلاش هایی که توسط نیروهای مردمی انقلاب انجام شده است تشکر می کنم.

در ضمن همانطور که طی نامه ای اعلام کردم هیچ درخواستی برای نامزدی نداشته و ندارم ولی تمام تلاشم را در جهت کمک به پیروزی گزینه مطلوب در انتخابات ریاست جمهوری بکار خواهم گرفت.

*

لازم به ذکر است که قالیباف یکی ازشکست خوردگان در انتخابات ریاست جمهوری قبلی می باشدودرمناظره معروف مقابل حجت الاسلام روحانی به سرهنگ گازانبری معروف شد.

قالیباف که به خاطر عملکردش در ماجرای پلاسکو و واگذاری املاک نجومی به چالش کشیده شد سعی کرد تصویری بحرانی از کشور ارائه کند و مثل همیشه با فرافکنی مشکلات تحت مسئولیت اصولگرایان را متوجه دولت کرد

شهردار تهران پیش از این دوبار در انتخابات کاندیدای ریاست جمهوری شد و هر دو بار با شکست صحنه را ترک کرد به همین دلیل ناظران هیچ شانسی برای او در صحنه سیاسی فعلی ایران قایل نبودند

 

ارسال نظر جدید

*

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال