پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 03 دی 1396 ساعت 18:10:: شناسه خبر: 29045

آخر و عاقبت سواری با ماشین 1/5 میلیاردتومانی:

تاجگردون: از آن افرادی نیستم که جانماز آب بکشم و در خلوت کار دیگری کنم

تاجگردون گفت:من از آن جمله افرادی نیستم که به اصطلاح جانماز آب بکشم و چون به خلوت روم کار دیگری کنم.

پایگاه خبری صدای جنوب:

نماینده گچساران و باشت در واکنش به عکسی که از او در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد، نوشت: من از آن جمله افرادی نیستم که به اصلاح جانماز آب بکشم.

به گزارش صدای جنوب، غلامرضاتاجگردون  در کانال تلگرامی خود نوشت؛

این عکس و خبر در برخی از سایت‌ها و صفحات شخصی افراد آمده است. من از آن جمله افرادی نیستم که به اصطلاح جانماز آب بکشم و چون به خلوت روم کار دیگری کنم. شهروندان عزیز و موکلین عزیزم روحیه و خاکی و اشرافیگری منتخب خودشان را می‌شناسند. روز جمعه نصف شب رسیدم گچساران در پیاده روی خانوادگی شرکت کردم. آقای فرماندار محترم تماس داشتند سرمایه گذاری تشریف اوردند می‌خواهند مذاکره ای در خصوص یک سرمایه گذاری داشته باشد. چون عصر می‌خواستم برگردم تهران خدمتشان عرض کردم چون عصر می‌خواهم به روستای دیل بروم و قرائت فاتحه ای داشته تنها وقتی که دارم این است که تشریف بیاورند و در مسیر صحبت کنیم. تشریف اوردند و خدمتشان بودیم و صحبت کردیم.

البته اگر ایشان با یک پراید می‌آمد، می‌فهمیدم که حتماً سرمایه گذار نیست. دوستان حرمت فضای موجود و شخصیت انسان‌ها را لحاظ کنند. اگر آن سرمایه گذار این عکس‌ها را ببیند چه می‌گوید. فقط این را می‌فهمم کسی می‌تواند سرمایه گذاری کند که پول داشته باشد.

انشالله هدف خیر باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت