پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 20 بهمن 1396 ساعت 22:11:: شناسه خبر: 31692

اولین نشست خبری شهردارسرفاریاب با اصحاب رسانه شهرستان چرام برگزار شد

بیست بهمن شهردارسرفاریاب بااصحاب رسانه نشست خبری برگزارکرد.

پایگاه خبری صدای جنوب :

اولین نشست خبری شهردارسرفاریاب با اصحاب رسانه شهرستان چرام برگزار شد.

در این نشست که ۲۰بهمن ماه برگزار شد ، بامزر شهردارسرفاریاب ضمن خیرمقدم به خبرنگاران و آرزوی موفقیت برای این افراد در عرصه های مختلف خبری وتبریک دهه پرفروغ فجر ،بیان کرد: تقریبا بعداز سه ماه ازمدت خدمت تصمیم برنشست خبری گرفتم.
سید حسین بامزر در ادامه به اهداف وکارهای انجام شده اشاره و عنوان کرد:در زیرسازی خیابانها و معابر ۱۵هزارمترمربع تامرحله قیر ریزی با اعتبار۱۴۵میلیون کارشده که ۵۰۰۰هزارمتربه صورت امانی انجام شد که برای شهرداری مقرون به صرفه بوده است.
وی ادامه داد:۵حلقه لوله برروی دره هابه قیمت یک میلیارد ریال و کانال های هدایت سیلاب که اعتباری یک میلیارد و دویست میلیون ریالی انجام شده است.
سیدحسین بامزر با اشاره به جمعیت ۲۰۰۰هزارنفری شهر سرفاریاب،اظهار کرد:سرفاریاب در حال حاضر بدون پارک است و یکی از برنامه های ما ایجاد پارک کودک بودکه باهمت دوستان زمین آن خریداری شده است .
شهردارسرفاریاب بیان کرد:فلکه ورودی شهر باتوجه به تردد زیاد خودروها ازلحاظ فنی مناسب نبود و تصمیم به تخریب آن گرفتیم که درصورت همکاری زمین داران، نقشه فلکه جدید تهیه است و به زودی بازسازی خواهدشد.
بامزر به مهترین دغدغه ی خود اشاره وعنوان کرد:مهترین دغدغه بازگشایی ورودی وخروجی بود که کار آن انجام شده و در آینده نزدیک دو بلوار در ورودی وخروجی نیز ایجادخواهیم کرد.
وی در خصوص ساختمان شهرداری گفت:درحال حاضر ساختمان شهرداری استیجاری هست که قصد داریم با پویائی و کارآمدتر نمودن سیستم شهرداری و با خرید زمین ساختمان جدیدی برای شهرداری، احداث کنیم.

شهردار سرفاریاب با اشاره به وسعت شهر ،عنوان کرد:شهرما از دوقسمت تشکیل شده که قسمت اسلام آباد از شهرمقداری فاصله دارد ولی درتوزیع اعتبار همه جای شهر را مدنظر داریم.
وی شهردار بودن را کار سختی دانست و بیان کرد: باعشق و علاقه و همکاری مردم،احساس خستگی درخود نمی بینم و شبانه روز به فکر ارائه خدمت به مردم هستم.
بامزر با اشاره به اینکه دو روز در هفته کارجمع آوری زباله را انجام می دهیم ،گفت:به علت نبودن مکان دفع زباله در سرفاریاب،زباله ها را در محل جمع آوری زباله شهرستان کهگیلویه تخلیه می کنیم.
وی افزود:امیدوارم در آینده نزدیک با کمک نماینده مردم و استاندار و سازمان شهرداریها،بتوانیم اعتبارخوبی جذب کنیم تا مشکلات سرفاریاب حل شود.

این مسئول، ادامه داد:خط مسیرلوله گاز از توسعه شهرجلوگیری کرده وتلفات جانی برای مردم داشته است که امیدوارم که شرکت گاز فکری به حال مردم کند.
حسین بامزر ضمن تقدیر از شورا اسلامی سرفاریاب،گفت:باشورای شهرتعامل خوبی دارم و در اجرای مصوبات شورا کوتاهی نکرده ام.
شهردار سرفاریاب به سلامتی مردم اشاره وعنوان کرد:باتوجه به جلسات برگزارشده قرار بر این بود که کار کشتار قصاب ها در کشتارگاه انجام شود که تا کنون به صورت آزاد و درفضای باز انجام می گیرد.
وی درمورد جمع آوری احشام گفت :تذکرات لازم واطلاع رسانی برای جمع اوری انجام شده ولی باتوجه به اینکه شغل اصلی مردم دامداری هست، دنبال فکر و چاره ای برای مردم هستیم.

بامزر درمورد خبرنگاران گفت: خبرنگاران امانت داران جامعه و افراد مورد وثوق جامعه هستند و از باب صداقت و جدیت در کار و پیگیری امور، حضور این قشر زحمتکش در لایه های مختلف جامعه احساس می شود.


انتهای پیام/

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی