پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 22 بهمن 1396 ساعت 00:11:: شناسه خبر: 31828

مشعل گاز در چاروسا روشن شد؛

درسی که عدل هاشمی پور به مردم و مسئولان داد

در کمتر از ۲۰ ماه نمایندگی سردارهاشمی پور در مجلس شورای اسلامی شعله گاز در بخش محروم چاروسا روشن شد.

پایگاه خبری صدای جنوب:

در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی دهستان دشمن زیاری و جاورده در بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه گازدار شدند.

به گزارش صدای جنوب؛ امروز روز تاریخی برای مردم ۲ بخش چاروسا و دیشموک‌بود.

مشعل گاز در جاورده چاروسا روشن شد و کمتر از۳ ماه دیگر مردم متدین و محروم دیشموک و قلعه رییسی از این‌نعمت خدادادی استفاده خواهند کرد.

سردارعدل هاشمی پور باتوکل برخدا و همکاری مسیولان ودعای خیر مردم درکمتر از۲۰ ماه نمایندگی به وعده غیر ممکن خود( از دید مردم) عمل کرد و گاز رابه این دو بخش اورد تا به همگان ثابت شود خواستن توانستن است ومی توان با  وحدت وهمدلی و پرهیز از تنش کارهای بزرگی انجام داد .

امروز مردم از هاشمی پور تشکر می کردند و هاشمی پور از خداوند….

برپایه گزارش صدای جنوب؛ نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از نعمت گاز طبیعی در دهستان جاورده گفت : از وزیر نفت و مدیر عامل گاز کشور سپاسگزارم که پیشنهاد خادم مردم در خانه ملت را مبنی بر گازرسانی به مناطق دشمن زیاری، چاروسا و دیشموک در قالب یک پکیج کامل را پذیرفتند و مساعدت لازم را مبذول داشتند.
عدل هاشمی پور عنوان کرد: خدای بزرگ را شاکرم که امروز و در آستانه ۲۲ بهمن، مشعل گاز در دهستانهای دشمن زیاری و جاورده روشن شد.
رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی گفت: افتتاح گاز در دهستانهای فوق قطعا حاصل یک کار تیمی و ناشی از خرد جمعی است که از همه عوامل دخیل در این امر صمیمانه و خاضعانه قدردان و سپاسگزار.
سردار هاشمی پور اظهار داشت: نقش برجسته مردم و دهیاران در همکاری با شرکت گاز استان قابل تقدیر و ستایش است و از این بابت ممنونم.
خادم مردم در خانه ملت در ادامه گفت: از جناب دکتر حسنوند نماینده مردم در مجلس و ریاست کمیسیون انرژی که در این مدت صادقانه همکاری نمودند سپاسگزاری می نمایم و انتظار دارم با توجه به محرومیت منطقه و مشکلات مالی و اقتصادی مردم در جهت تخصیص یارانه برای خرید انشعاب همچون گذشته همکاری ویژه و لازم را داشته باشند.
عدل هاشمی پور ضمن قدردانی از مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز افزود: امیدوارم با برنامه ریزی منظم و فشرده تا پایان خرداد گازرسانی در شهر قلعه رئیسی و بخش دیشموک به بهره برداری برسد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی