پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 27 شهریور 1397 ساعت 17:06:: شناسه خبر: 40890

جلسه شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدرچرام برگزارشد

شواری هماهنگی مبارزه باموادمخدرچرام به ریاست فرماندارچرام باحضوربخشدارسرفاریاب وچرام و اعضای شورادرسالن فرمانداری برگزارشد

پایگاه خبری صدا جنوب:

شواری هماهنگی مبارزه باموادمخدرچرام به ریاست فرماندارچرام باحضوربخشدارسرفاریاب وچرام و اعضای شورادرسالن فرمانداری برگزارشد.

فرماندار چرام باتاکیدبراینکه مصوبات جلسه قبل انجام گرفته  به صورت مکتوب به فرمانداری ارسال شودگفت: جلسه مبارزه با مواد مخدر باید در راستای کاهش مصرف و جلوگیری از پیش روی مصرف مواد مخدر باشد سعی کنیم مصوبات جلسات که انجام گرفته اندرابه صورت مکتوب به فرمانداری ارسال نمایید.

دکتر هادی فتاحی اصل افزود : شناسایی مواد مخدری که بیشتر در شهرستان مصرف میشود اولویت باشد و به صورت کارشناسی باید بحث مواد مخدر و مصرف آن پیگیری شود.

وی اظهار کرد: مواردی که به صورت کاربردی میباشد پیگیری گردد وبهبود یافتگان مواد مخدر در جلسات آینده دعوت شود و خانواده ها علی رغم مشکلات زیادی که وجود دارد باید شرایط را درک کنند و به صورت کارشناسی با اعتیاد مقابله کنند

فتاحی اصل افزود : مصرف مواد مخدر مشکلات زیادی را در جامعه به وجود می آورده است که نیاز می باشد همه دست به دست هم دهیم تا کمکی به جلوگیری از مصرف مواد مخدر شود

فرماندار چرام تصریح کرد : در کمپ های ترک اعتیاد از تجربه های بهبود یافتگان استفاده شود و ادارات مربوطه باید همکاری لازم را جهت کاهش اعتیاد و جلوگیری از پیش روی مصرف داشته باشند واز چهره های دانشگاهی برای آسیب شناسی در جلسات آینده استفاده شود.

بخشدارسرفاریاب گفت:سرفاریاب باتوجه به جاده وضعیتی که دارد  خوردووامکانات و تجهیزات افزایش دهیم تا کشت و مصرف را رصدکنیم و بتوانیم اقدامات لازم بعمل آوریم.

آتش سوداعنوان کرد:درصدی از آتش سوزیهای اخیرسرفاریاب وابسته به مصرف موادمخدردراطراف سرفاریاب هست.

وی افزود:با افزایش تورهای ایست بازرسی در تنگ پیرزال می توانیم  از پخش و توزیع موادمخدرجلوگیری کنیم.

بخشدار مرکزی چرا م گفت:بابرگزاری کلاس های آموزشی وفرهنگ سازی ومشکلات موادمخدراولیاءرانسبت به مواظبت ازبچه هااگاه ترنمایند.

افسردیرعنوان کرد:انتظارمااین است که دستگاه قضاضمن برخوردبامتخلفین در جلسات بیشترحضورپیداکند.

افسردیرگفت:گلوگاههاوراههای ارتباطی که می شودازانهامتخلفین عبورکنندراشناسایی و بازرسی کامل درانجاهاانجام شود.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی