پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 31 شهریور 1397 ساعت 12:06:: شناسه خبر: 41178

مدیر آموزش وپرورش چرام درجشن شکوفه ها:

اولیاء به معلمان در شناخت فردی و شخصیتی دانش‌آموزان کمک کنند

صبح امروز با حضور نماینده شهرستان‌های چهارگانه، فرماندار و امام جمعه چرام، فرمانده سپاه ناحیه چرام واعضای شورای اداری جشن شکوفه‌ها در مدرسه عصمت  شهرستان چرام برگزار شد

به گزارش خبرنگارصدای جنوب ،

صبح امروز با حضور نماینده شهرستان‌های چهارگانه، فرماندار و امام جمعه چرام، فرمانده سپاه ناحیه چرام واعضای شورای اداری جشن شکوفه‌ها در مدرسه عصمت  شهرستان چرام برگزار شد.

صدرالله عزیز در حاشیه این جشن، ضمن آرزوی موفقیت برای دانش‌آموزان بر حضور مستمر اولیا در مدرسه تاکید کرد و اظهار داشت: اولیا محترم ارتباط مداوم با معاون اجرایی مدرسه داشته باشند تا شاهد موفقیت این لوح‌های سفیدی که به دست آموزش و پرورش سپرده شده است باشیم.

رئیس آموزش و پرورش چرام با بیان اینکه اولیاء به معلمان و مربیان در شناخت فردی و شخصیتی دانش‌آموزان کمک کنند، عنوان داشت: هیچ موسسه‌ای حق ندارد با مدارس رایزنی کند و کتاب‌هایی خارج از ظرفیت دانش‌آموزان در مدارس به فروش برساند.

رئیس آموزش و پرورش چرام در خصوص فضاهای آموزشی شهرستان چرام گفت: فضاهای آموزشی ما که تحقیق و پژوهش انجام شده و تا ۷۰ درصد در بازدهی یادگیری دانش‌آموزان موثر هستند که امیدواریم در اولویت نماینده شهرستان چرام در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

وی با اشاره به این مطلب که یکی از شاخص‌های اساسی توسعه هر جامعه تعلیم و تربیت و سواد است، ابراز کرد: با سازماندهی ۷۲۰ فرهنگی توانستیم، ۵ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز را ثبت‌نام کنیم.

عزیز از کسب رتبه عترت، نماز و قرآن توسط ۱۵۰ دانش آموز چرامی خبر داد و گفت: امسال با تدارک ۳۸۵ کلاس درس و با شعار کیفیت بخشی و مهارت آموزی به استقبال مهر می‌رویم.

عزیز در خصوص فضاهای آموزشی شهرستان چرام نیز گفت: فضاهای آموزشی ما که تحقیق و پژوهش انجام شده و تا ۷۰ درصد در بازدهی یادگیری دانش‌آموزان موثر هستند که امیدواریم در اولویت نماینده شهرستان چرام در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

وی به لزوم مدرسه در مسکن مهر چرام اشاره داشت و خاطرنشان کرد: از نماینده مردم در مجلس تقاضا داریم با توجه به ظرفیت و ارتباطاتی که با خیرین مدرسه ساز دارند مدرسه مسکن مهر را که از جمعیت بالایی برخوردارند و حدود ۵۰ دانش‌آموز در شش پایه آنجا حضور دارند ساماندهی کنند.

    

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی