پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 آبان 1397 ساعت 15:08:: شناسه خبر: 44463

امام جمعه سرفاریاب مطرح کرد:

روستاهای سرفاریاب بافاصله حداقل باخط انتقال گازامافاقدخدمات گازرسانی/شناخت امام زمان (عج) از وظایف ما در شرایط حاضر است

شناخت امام زمان (عج) از وظایف ما در شرایط حاضر است و باید ابعاد زندگی این امام را مورد بررسی دقیق قرار دهیم.

پایگاه خبری صدای جنوب:

خطیب جمعه سرفاریاب درخطبه های نمازجمعه این هفته سرفاریاب گفت:کسی که نمازنخواندهیچ عمل مقبولی نداردوازشفاعت بهره ای نمی بردوموردسخت ترین عذابهاقرارمی گیرد.
حجه الاسلام پژمان افزود:نمازجمعه برکات زیادی برای منطقه داشته وداردودرحقیقت بهشت منطقه است سعی کنیم ازاین فرصت خودسازی استفاده لازم راببریم.
به گزارش خبرنگار صدای جنوب ،خطیب جمعه سرفاریاب باتسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) گفت: امام حسن عسکری (ع)در طول حیات ۲۹ ساله خود و در دوران شش ساله امامتشان در ترویج دین اسلام و اعتقادات شیعه تلاش های بسیاری کردند.
وی آماده سازی مردم برای غیبت حضرت امام زمان (عج) را از کارهای بزرگ و ارزشمند امام حسن عسکری(ع) در دوران امامت ذکر کرد و افزود: این امام بزرگوار در مجالس و محافل مختلف بحث غیبت حضرت مهدی موعود (عج) را مطرح می کردند.
وی با اشاره به اینکه امام حسن عسکری (ع) با وجود سن کم از علم و دانش فراوانی برخوردار بود، افزود: آن حضرت همواره یاور مستمندان و فقرا بود و هرگز به دنیای مادی اهمیت نمی داد و اخلاق و معرفت ایشان به مانند پیامبر مکرم اسلام(ص) بود.
امام حسن عسکری (ع ) در سال ۲۳۲ هجری در مدینه چشم به جهان گشود؛ دوران عمر ۲۹ ساله ایشان ۱۳ سال زندگی در مدینه، ۱۰سال اقامت در سامرا قبل از امامت و نزدیک به شش سال امامت بر شیعیان را شامل می شود و در روز هشتم ماه ربیع الاول سال ۲۶۰ هجری قمری به شهادت رسیده است.
امام جمعه سرفاریاب باتبریک سالروزآغازامامت امام زمان عج گفت: شناخت امام زمان (عج) از وظایف ما در شرایط حاضر است و باید ابعاد زندگی این امام را مورد بررسی دقیق قرار دهیم.
وی عنوان کرد: اگر ما نسبت به امام زمان (عج) شناخت پیدا کنیم خود را در مقابل امام کوچک می دانیم زیرا هر اندازه شناخت بیشتر شود معرفت و تواضع انسان نیز بیشتر می شود.
حجه الاسلام سیدفرج الله پژمان گفت: همواره باید منتظر امام زمان (عج) باشیم و برای سلامتی این امام دعاکنیم.
حجه الاسلام پژمان باانتقادازشرکت گازگفت:متاسفانه ازعبور خط انتقال لوله گازازاین بخش مشکلات زیادی رابه وجودآورده اماامسال شاهدگازرسانی به بعضی روستاهابودیم که جای تشکرداردامااینکه تعدادی ازروستاهایی که نزدیک لوله گازهستندودوددرچشم انهاباشداماگازرسانی انجام نشودکارخوبی نیست وانتظارداریم مسئولین پیگیری واین مشکل راحل کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی