پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 13 آذر 1397 ساعت 19:09:: شناسه خبر: 45459

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: اجازه نمی‌دهم مدیران ناکارآمدی خود را با ترس از بازرسی و دیوان محاسبات توجیه کنند

استاندار خود باید بگوید تا چه حد حاضر است از مدیرانش دفاع کند، آیا وی حاضر است مسئولیت این موضوع را بپذیرد که مدیران برای کمک به توسعه استان و تسریع خدمات رسانی ها، برخی مواقع از قانون عدول کنند یا خبر؟

پایگاه خبری صدای جنوب:

علی محمد احمدی ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرایی طرح پایلوت پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده اظهار داشت: اجازه نمی‌دهم مدیران ناکارآمد عدم توانایی خود را به بهانه ترس از نظارت‌های سازمان بازرسی و دیوان محاسبات توجیه کنند.

وی با تاکید بر اینکه مدیری که از کار کردن ترس دارد به جایی می‌فرستم تا اموزش جرات را فرا بگیرد، عنوان کرد: کار برای مردم، توسعه و رفع فقر و محرومیت ترس از دستگاه نظارتی ندارد و باید بپذیریم این مدیران با این بهانه می‌خواهند ناکارآمدی خود را توجیه کنند.

و اما خود استاندار باید چند موضوع را شفاف بیان کند:

اولاً استاندار خود باید بگوید تا چه حد حاضر است از مدیرانش دفاع کند، آیا وی حاضر است مسئولیت این موضوع را بپذیرد که مدیران برای کمک به توسعه استان و تسریع خدمات رسانی ها، برخی مواقع از قانون عدول کنند یا خبر؟

استاندار باید روشن کند تا چه میزان حاضر است از مدیرانش در قبال درخواست های نامتعارف نمایندگان دفاع کند، عمدتاً برخی پرونده های مدیران در نهایت به توقعات همین نمایندگان بر می گردد، دکتر احمدی باید بدون ابهام اعلام کند تا کجا می تواند از مدیرانش در قبال این خواسته ها دفاع کند.

استاندار باید برای زدودن ترس مدیرانش باید میدان دار حمایت از آنها باشد، چرا که بالاخره باید پذیرفت برخی مدیران از دستگاه های نظارتی واهمه دارند و حتی اقدامی که می تواند کمک به مردم رنج کشیده و تسریع توسعه این دیار عقب مانده را فراهم کند و لازمه اش نادیده گرفتن کوتاه مدت قانون است را هم انجام نمی دهند، قطعاً در اینجا حمایت خود استاندار بعنوان یک پشتوانه باید باشد تا مدیر نیز ترس نداشته باشد.

به گزارش صدای جنوب، استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از عقب مانده ترین استان های کشور است که وضع مطلوبی نه در اشتغال و نه در اقتصاد ندارد، توقع و انتظارات مردم نیز در استان به شدت بالاست، در برخی موارد مدیران مجبور به اقداماتی که بعضا سرپیچی از قانون به شمار می رود، می شوند که البته در نهایت برای خود این مردم و توسعه استان و البته جلوگیری از نارضایتی ها است، به نظر می رسد تنها در این موارد که منفعت عموم هست نباید آنچنان به مدیران سخت گرفت و لازم است در این موارد با حمایت از مدیران مردمی، زمینه تدوام حرکت های توسعه ای را فراهم آورد.بویرنیوز

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت