پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 دی 1397 ساعت 12:10:: شناسه خبر: 48664

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد:

کمک به محرومان توسط آستان قدس باندی و جناحی نیست /موردی بیاورید که این کمک‌ها گروهی و قومی است

مسؤول دفتر نمایندگی استان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد باندی و جناحی بودن خدمات دفتر استان قدس رضوی در استان را مانع‌تراشی برای ارائه خدمات به مظلومان و‌ محرومان دانست و گفت: کسانی که این موضوع را مطرح می‌کنند یک مورد بیاورند که صرفا به خاطر مسائل جناحی و باندی خدمات ارائه شده باشد.

پایگاه خبری صدای جنوب:

ستار هدایتخواه در نشست با خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر سیاسی بودن خدمات به مردم در مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این صحبت‌ها فقط در استان نیست بلکه در سطح ملی هم این موارد طرح می‌شود.

وی افزود: قبلا در خصوص خدمات‌رسانی به مناطق محروم گفته‌ام این حرکت ما به شدت سیاسی است چراکه تلاش دشمنان این است که فقرا و‌ محرومین فشار وارد کند تا آنها از انقلاب و اسلام ناراضی شوند.

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ما که سکولارم نیستیم، به عنایت امام رضا (ع) خدماتی به محرومان و‌ نیازمندان ارائه شده و اهداف ما در ارائه خدمات به محرومان اهداف والایی است.

وی تصریح کرد: برداشت کمک به محرومان و مستضعفان با نگاه گروهی، باندی و انتخاباتی وجود ندارد چرا که ما در ارائه خدمات و همچنین جذب خادم‌یاران محدودیت باندی، گروهی و جناحی نداریم.

هدایتخواه بیان کرد: تاکید آیت‌الله رئیسی تولیت آستان قدس امام رضا این بوده که در ارائه خدمات به محرومان برداشت گروهی و جناحی و باندی نشود و توجه ما هم همین است که خدمات با این نگاه‌ها نباشد.

مسوول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کسانی که در سطح استان و یا کشور این مبحث که خدمات به محرومان جناحی و باندی است را مطرح می‌کنند چه شاهد و مدرکی دارند که این اقدام سیاسی، قومی و باندی است، امام رضا خدماتی در اختیار دارد که اگر ارائه ندهیم به نیازمندان می‌گویند چرا کاری انجام نمی‌شود و اگر کاری انجام دهیم می‌گویند جناحی و باندی عمل شده است.

وی بیان کرد: خدمات دفتر آستان رضوی به مردم در مناطق محروم مورد توجه مردم است و خود مردم آثار این خدمات را در آینده متوجه خواهند شد.

وی باندی و جناحی بودن خدمات دفتر آستان قدس رضوی در استان را مانع‌تراشی برای ارائه خدمات به مظلومان و‌ محرومان دانست و افزود: کسانی که این موضوع را مطرح می‌کنند یک مورد بیاورند که صرفا به خاطر مسائل قومی، جناحی و باندی خدمات ارائه شده باشد.

هدایتخواه عنوان کرد: کمک به محرومان و مظلومان وجه شرعی دیگری دارد که اقدامات ارائه شده از طریق موقوفات خیرین وواقفان بوده و باید در جهت نیت واقفان و در راستای کمک به محرومان هزینه شود و ما در کانون‌های شهرستانی تاکید موکد داریم که وجه قانونی و شرعی رعایت شود.فارس

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت