پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 22 بهمن 1397 ساعت 01:11:: شناسه خبر: 50636

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج:

حاشیه ها و مسائل کم ارزش سبب کاهش کارآیی مدیران صنعتی استان است

جبار کیانی پور اظهار داشت: این حاشیه ها و مسائل کم ارزش شامل بروکراسی های اداری، تشدید نظارت ها، مانع تراشی ها و سخت گیری های بی مورد تعدادی دستگاه اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و نوشتن مطالب غیرواقعی از سوی برخی سایت های خبری استان است.
وی افزود: مدیران صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با تمامی وجود دغدغه تولید، اشتغال، کسب و کار، صادرات و سرمایه گذاری دارند و درگیر کردن آنها با حاشیه ها و مسائل کم ارزش نوعی جفا و کم لطفی خواهد بود. 

پایگاه خبری صدای جنوب:

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: حاشیه ها و مسائل کم ارزش سبب کاهش کارآیی مدیران صنعتی این استان در هر ۲ بخش دولتی و خصوصی شده است.

به گزارش صدای جنوب،جبار کیانی پور اظهار داشت: این حاشیه ها و مسائل کم ارزش شامل بروکراسی های اداری، تشدید نظارت ها، مانع تراشی ها و سخت گیری های بی مورد تعدادی دستگاه اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و نوشتن مطالب غیرواقعی از سوی برخی سایت های خبری استان است.
وی افزود: مدیران صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با تمامی وجود دغدغه تولید، اشتغال، کسب و کار، صادرات و سرمایه گذاری دارند و درگیر کردن آنها با حاشیه ها و مسائل کم ارزش نوعی جفا و کم لطفی خواهد بود.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج بیان کرد: عملکرد مدیران صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در صورت کاهش اینگونه حاشیه ها و مسائل کم ارزش به طور قابل ملاحظه ای ارتقا می یابد.
کیانی پور عنوان کرد: در این صورت مدیران صنعتی کهگیلویه و بویراحمد می توانند اقدام های بهتر و مؤثرتری در زمینه بهبود وضعیت تولید، اشتغال، کسب و کار، صادرات و سرمایه گذاری در استان انجام دهند.
وی ابراز داشت: نهایت تعامل، همدلی، همفکری و هماهنگی بین متولیان امور اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد در هر ۲ بخش دولتی و خصوصی وجود دارد.
کیانی پور با اشاره به وجود ظرفیت های چشمگیر اقتصادی و صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این استان با حمایت های جدی متولیان امر و استفاده بهینه تر از قابلیت ها می تواند سهم بیشتری از اقتصاد کشور داشته باشد.
وی خواستار تأمین زیرساخت های مورد نیاز اقتصادی و صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد برای افزایش توان رقابت آن با دیگر استان های کشور شد.
حدود نیمی از واحدهای تولیدی راکد کهگیلویه و بویراحمد در سه سال گذشته با پرداخت تسهیلات رونق و سایر کمک‌ های فنی و اعتباری به چرخه تولید بازگشته‌ اند.
حدود ۵۰ درصد واحدهای صنعتی و تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در سال ‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ راکد و یا نیمه فعال بودند.
هم اینک کمتر از ۳۵ درصد این واحدها راکد هستند و در سه سال گذشته ۱۲۵ طرح صنعتی، تولیدی و کشاورزی در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد با کمک تسهیلات رونق به چرخه تولید بازگشتند.
۴۴۴ طرح صنعتی با سرمایه‌ گذاری افزون بر ۲۷۰ هزار میلیارد ریال در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست.
واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری در کهگیلویه و بویراحمد ۶۴۳ مورد است که از این تعداد ۵۷۲ مورد فعال هستند.
میزان سرمایه ‌گذاری واحدهای صنعتی به بهره برداری رسیده کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۶ هزار و ۶۴ میلیارد ریال است.
کهگیلویه و بویراحمد دارای ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی فعال است.
بر اساس آمارها بخش صنعت حدود ۳۶ درصد سهم اشتغال کهگیلویه و بویراحمد را در اختیار دارد. ایرنا

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال