پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 10 فروردین 1398 ساعت 20:01:: شناسه خبر: 53673

یادداشت/

بایدها و نبایدهای عدل هاشمی پور در زمان باقیمانده تا انتخابات مجلس شورای اسلامی

اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان صدای جنوب است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
بینندگان صدای جنوب می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

هر چند مردم ما قولی که عملی نشود را با اینکه بگویند نمی شود بهتر می پذیرند اما همین ملعبه دست بد خواهان وحاشیه سازان می شود و فضا را برای حاج عدل هاشمی زهر آگین می کنند واز گل آلود شدن آبها برای مطامع خویش ماهی می گیرند.

پایگاه خبری صدای جنوب:

فعال رسانه ای کهگیلویه بزرگ در یادداشتی به نشست های انتخاباتی روزهای اخیر پرداخته و ازجمله درمورد نشست هواداران سردارهاشمی پور در بهمئی به بایدها و نبایدهای این نمابنده مجلس درمدت زمان باقی مانده تا انتخابات اشاره کرده است.

سید قربانعلی موسوی شیرازی نوشته است:

بیش از یکسال بود که افراد دلسوز پیرامون حاج عدل هاشمی پور از نوع عملکرد اطرافیان حاج عدل هاشمی گلایه مند بودند وهر کدام بنا بر دلایلی که یا حاصل از نبود وقت می شد و یا نگرانی از آزرده خاطر شدن بعضی از نزدیکان ایشان می گردید وهمین موارد باعث می گردید روز به روز دوستان ایشان به همین دلایل بر شمرده شده فاصله خودرا با حاج عدل هاشمی بیشتر کنند و بعضی حتی با ناراحتی ترک دوستی با ایشان کرده اند که این آخری تعدادشان هر روز بیشتر هم می شود.
حاج عدل هاشمی بواسطهٔ اینکه دوست می دارد برای تمامی مراجعه کننده ها به ایشان کاری انجام دهد به آنها قولی داده که گاهی عملی نمی شود البته نه اینکه بخواهد بلکه مناسبات موجود مملکتی مانع از بر آورده شدن همه ی خواسته های مردم است ، حاج عدل هاشمی که نمی تواند شق القمر کند ، او هم انسانی است با مسئولیت های متعدد که بر دوش او سنگینی می کند.
هر چند مردم ما قولی که عملی نشود را با اینکه بگویند نمی شود بهتر می پذیرند اما همین ملعبه دست بد خواهان وحاشیه سازان می شود و فضا را برای حاج عدل هاشمی زهر آگین می کنند واز گل آلود شدن آبها برای مطامع خویش ماهی می گیرند.
در وحله اول ضمن ساماندهی به اطرافیان خود و تشخیص سره از ناسره سعی نماید در مناطق مختلف همچون بهمئی افراد دلسوز وپای کار را جمع کرده و طرح دراز مدت خودرا برای آینده تشریح نماید و از آنان بخواهد که بشکل منظم در فضای رسانه ایی با تخریب ها و حاشیه ها مقابله نمایند ، سکوت افراد همیشه دلیل بحق بودن افراد مغرض را به ذهن ها متبادر می کند و دلیل حاشیه ها را واقعی تر نشان خواهد داد.
همانطور که آقای صمدی معاونت پیشین آموزش وپرورش گفته اند باید افراد پیرامون حاج عدل هاشمی به روشهایی که تاکنون در دست گرفته بودند پایان دهند و اگر خلاف این مطلب اثبات شود دلالت بر عمدی بودن کارهایشان بیشتر به نظر خواهد آمد وثابت خواهد شد که عده ایی به این مجموعه نفوذ کرده تا از درون به تخریب عملی حاج عدل هاشمی پور بپردازند واین عاقبت دودش به چشمان دوستان واقعی ایشان خواهد رفت و حاج عدل هاشمی پور هم از این موضوع در امان نبوده و وجه ایشان را تخریب خواهد نمود.
افراد دلسوز و هوشیار پیرامون ایشان کم نیستند همان ها باید قدم های اول را برداشته و هاشمی را هشدار دهند و گرنه زمان در حال گذر و بعضی از تخریب ها درست شدنی نخواهد بود و اگر نهادینه گردید بعنوان علم تخریب مرتب مورد استفاده قرار می گیرد.
گفتنی ها بسیار است و مجال اندک ، جز با همگرایی وهمدلی هیچ کاری درست شدنی نیست و آنهایی که واقعاً دلسوز هاشمی هستند برای تمامی مناطق آستین هارا بالا بزنند تا ناگفته های گذشته از پرده برون افتد و گرنه ، نه از تاک نشان خواهد ماند ونه تاک نشان.
سید قربانعلی موسوی شیرازی خبرنگار

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت