پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 18 فروردین 1398 ساعت 17:01:: شناسه خبر: 54123

قدردانی نماینده کهگیلویه بزرگ از اقدامات مدیریت بحران استان در سیل اخیر /پیشنهادات عدل هاشمی پور به دولت

هاشمی پور تصریح کرد: باید مردم سیل زده را در جای مناسب اسکان داده و برای حفاظت از اموال سیل‌زدگان امنیت آنها را مورد توجه قرار داد ضمن اینکه کارشناسی دقیقی از خسارت  صورت گیرد و اطلاع رسانی دقیق و به موقعی برای کمک مردم از سوی رسانه ها انجام شود.

پایگاه خبری صدای جنوب:

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در نطق خود در صحن علنی اظهارداشت:از نیروهای مسلح به واسطه حضورشان همانند گذشته در تمام بحران‌ها قدردانی می کنم چرا که این حضور به موقع در پی لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب و مردم برای کمک به سیل زدگان بوده است.

به گزارش صدای جنوب،عدل هاشمی پور افزود: آقای روحانی رئیس‌جمهور، وزرا، هیأت دولت، نمایندگان مجلس و هیئت رئیسه، ملت ایران مشکلات معیشتی و اقتصادی و بیکاری جوانان را در سال‌های گذشته داشت که البته همه مشکلات را نمی‌توان به بیرون از مرزها دانست چرا که رفتار و دشمنی و مخالفت‌های عجیب و غریب آنها برای ما تجربه شده است.
هاشمی پور تصریح کرد: امروز که مردم همانند دوران دفاع و جنگ تحمیلی آواره شده و کشاورزی و دامداری آنها از بین رفته و جاده های ارتباطی شان قطع شده و مردم محتاج و نیازمند آذوقه و امکانات اولیه هستند پیشنهاداتی دارم.
وی افزود: باید مردم سیل زده را در جای مناسب اسکان داده و برای حفاظت از اموال سیل‌زدگان امنیت آنها را مورد توجه قرار داد ضمن اینکه کارشناسی دقیقی از خسارت  صورت گیرد و اطلاع رسانی دقیق و به موقعی برای کمک مردم از سوی رسانه ها انجام شود.
هاشمی پور گفت: سیل اخیر ۲ هزار میلیارد تومان به استان کهگیلویه و بویراحمد خسارت وارد کرده است ضمن این که عشایر و دامداران استان و جاده های ارتباطی آنها به طور کامل قطع شده است.
وی گفت: از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیریت بحران و ادارات کل اجرایی و هلال احمر تقدیر می‌کنم که هر آنچه در توان داشتند در طبق اخلاص گذاشتند.
هاشمی پور افزود: امروز نباید دنبال مقصر بگردیم و باید برای مدیریت بحران کشور فکری کرده و دولت و مجلس در کنار نیروهای مسلح قرار گرفته تا بتوانیم از بحران فعلی عبور کنیم.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت