پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 02 اردیبهشت 1398 ساعت 10:02:: شناسه خبر: 55053

از ابتدای سال گذشته تاکنون؛

بیش از ۷۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون ۷۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شده است.

به گزارش صدای جنوب، به نقل از سایت خبری کمیته امداد؛ قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان، گفت: ۷۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی از ابتدای سال گذشته تاکنون به مددجویان این نهاد پرداخت‌شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، گفت: از محل منابع تسهیلات پرداخت‌شده به مددجویان، ۳۵۱۴ طرح اشتغال‌زایی اجرا شد.

مبشری بابیان اینکه کمیته امداد راستی آزمایی در خصوص اشتغال را به‌خوبی انجام داده است، تصریح کرد: روند ایجاد اشتغال در کمیته امداد منوط به گذراندن دوره‌های آموزشی مناسب برای مددجویان است که موجب اعتماد به‌ نفس بهتر و پایدار بودن شغل ایجادشده توسط مددجویان می‌شود.

وی  با اینکه کمیته امداد همواره آمادگی اجرای طرح‌های اشتغال برای مددجویان را در دستور کار خود دارد، اظهار کرد: نوع شغل‌های ایجادشده توسط مددجویان با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل هر منطقه تعیین می‌شود و در این زمینه اگر محصولاتی نیز تولید شود، این نهاد جهت بازاریابی و فروش محصولات نیز آمادگی دارد.

سید مسعود پرهیزگار، مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: هدف این قرارگاه توانمندی مردم هم در عرصه فرهنگی و هم اقتصادی است و تاکنون در مناطق محروم استان با همکاری مردم خدمات خوبی انجام‌شده است.

وی تصریح کرد: اگر مردم توانمند شوند و زیرساخت‌ها فراهم باشد، بقیه امور نیز با همکاری مردم به‌خوبی انجام می‌پذیرد.

پرهیزگار با اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در سرفصل‌های مختلفی خدمات خود را ارائه می‌دهد، تصریح کرد: امید است بتوانیم با همکاری کمیته امداد خدمات فرهنگی و اشتغال‌زایی مؤثری به مددجویان روستاهای هدف ارائه دهیم.

وی بابیان اینکه توانمندی فکری و فرهنگی جامعه هدف در اولویت کاری ما قرار دارد، گفت: ایجاد ۲۴۰ شغل برای مددجویان در دستور کار این قرارگاه است که امید است بتوانیم آن را اجرایی کنیم و در کنار ایجاد اشتغال آموزش نیز در سرلوحه کار ما قرار دارد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال