پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 23 اردیبهشت 1398 ساعت 01:02:: شناسه خبر: 56018

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد:

کمک به بهبود وضعیت جامعه رسالت خبرنگار است

نشست مشترک هیات رئیسه سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با خبرنگاران همراه با مراسم افطاری در محل روابط عمومی سپاه فتح استان برگزار شد.

پایگاه خبری صدای جنوب:

نشست مشترک هیات رئیسه سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با خبرنگاران همراه با مراسم افطاری در محل روابط عمومی سپاه فتح استان برگزار شد.

به گزارش صدای جنوب،در این آیین سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش دیده‌بانی که رسانه‌ها بر عهده دارند اظهار کرد: افتخار می‌کنیم که در مجموعه سپاه فتح همواره پذیرای مجموعه‌ای بیدار و آگاه به عنوان دیده‌بانان نظام و کشور و استان هستیم.

وی با بیان فرازهایی از سخنان رهبری معظم انقلاب در خصوص نقش و جایگاه رسانه و خبرنگار در جامعه اظهار کرد: کمک به بهبود وضعیت جامعه رسالت خبرنگار است و اگر شما نقش و رسالت خود را در جامعه به درستی ایفا کنید شرایط در هر زمینه‌ای اصلاح شده و بهبود می‌یابد.

این رزمنده و فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان فرموده مقام معظم رهبری در خصوص نقش خبرنگاران در حفظ دستاوردهای انقلاب خاطرنشان کرد: خبرنگاران به مانند دیده‌بانان در مکان بلندی قرار دارند که بیش از هر قشر دیگری اوضاع جامعه را رصد می‌کنند و می‌توانند با رصد دقیق خود هر مسؤولی را برای موفقیت کمک کنند و نقش آگاهی بخشی در جامعه را به درستی بر عهده بگیرند.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهارات خود در جمع خبرنگاران از دست دادن مطبوعات آزاد را به منزله از دست دادن بسیاری از دستاوردها دانست و گفت: رهبری در بیانات متقن و فرمایشات راهگشای خود عفاف و تقوا و صداقت را بیش از هر چیز به رسانه‌ها گوشزد می‌فرمایند.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمن جنگ روانی به راه انداخته و همراه با جنگ اقتصادی به دنبال جنگ روانی در عرصه‌های دیگر نیز هست خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که شما خبرنگاران باید به تبیین آن بپردازید موضوع حضور ناو آمریکایی در خلیج فارس و تبیین درست آن برای مردم است.

این فرمانده ادامه داد: حضور ناوهای هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس از ابتدای انقلاب تاکنون وجود داشته و یک روند عادی است که از دوره کارتر و پیش از آن گرفته تا دوره ترامپ ادامه دارد.

انصاری بیان کرد: آمریکایی‌ها خودشان می‌دانند که پایگاه‌هایشان در صورت هرگونه خطایی چه وضعیتی خواهد داشت و در دسترس جمهوری اسلامی قرار دارند.

وی با تحلیلی از اوضاع و شرایط خلیج فارس افزود: آن‌ها به قول خودشان دنبال تامین امنیت گاو شیرده خود یعنی عربستان و سایر هم پیمانان در منطقه خلیج فارس هستند و قدرتی که بخواهند با ناو هواپیمابر در خلیج فارس اقدامی انجام بدهند را نخواهند داشت.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در بخشی دیگر از اظهارات خود در جمع خبرنگاران با اشاره به نزدیک شدن روز سوم خرداد سالروز حماسه فتح خونین‌شهر از رسانه‌ها خواست تا با ارائه گزارش‌ها و اخبار و تحلیل‌ها این حماسه بزرگ و جاویدان را برای نسل جوان تبیین کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال