پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 18 تیر 1398 ساعت 22:04:: شناسه خبر: 57611

همایش عظیم «عفاف و حجاب» و جشن میلاد حضرت معصومه(س)در دهدشت برگزار شد

همایش عظیم «عفاف و حجاب» و جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها با حضور مسئولان واقشار مختلف مردم در میدان مرکزی شهر دهدشت برگزار شد.

پایگاه خبری صدای جنوب:

به همت ناحیه مقاومت بسیج،حوزه مقاومت بسیج خواهران الزهرا«س» و ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان کهگیلویه همایش عظیم «عفاف و حجاب» و جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه (س) با حضور اقشار مختلف مردم شهر دهدشت در میدان مرکزی این شهر برگزار شد.

به گزارش  صدای جنوب، سخنرانی ،شعرخوانی،مداحی،برگزاری نمایشگاه و… از جمله برنامه‌های این جشن بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه در این همایش گفت؛موضوع حجاب یکی از مهمترین موضوعاتی است که در مجامع ،محافل و مجالس بسیاری از ما می‌بینیم و شاهد هستیم که در این مورد بحث و گفتگو می شود.

سرهنگ حمزه محقق زاده افزود،در کشور اسلامی ما موضوع حجاب در بنیان خانواده ها وجود دارد و از موضوعات مهم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه به اهمیت فضای مجازی برای موضوع حجاب اشاره کرد و گفت،فضای مجازی که متاسفانه عامل بسیاری از منکرات هم شده است ،کنترلش دست دولت مردان هست و باید از طریق برنامه ریزان دولت به شیوه ای متناسب با جامعه برنامه ریزی بشود تا خدای ناکرده به جای استفاده صحیح به جاهای ناصحیح کشیده نشود.

سرهنگ محقق زاده در ادامه افزود،مردم هم این وظیفه را در قبال خود و خانواده و جامعه دارند که نسبت به موضوعات اجتماعی دخیل باشند و حضور داشته باشند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت