پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 26 مرداد 1398 ساعت 17:05:: شناسه خبر: 59169

فرمانده سپاه فتح:

ظرفیت‌های خوبی برای ایجاد اشتغال توسط دولت در کهگیلویه و بویراحمد فراهم شده است

با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از خبرنگاران و اصحاب رسانه  در یاسوج تجلیل شد.

پایگاه خبری صدای جنوب:

به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار در آیینی با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از خبرنگاران و اصحاب رسانه  در یاسوج تجلیل شد.

به گزارش صدای جنوب،در این آیین که پیش از ظهر امروز شنبه( ۲۶ مرداد ۹۸) در محل کنگره شهدا و سرداران استان در یاسوج برگزار شد سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح, حجت الاسلام حکمتی نیک مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح، داریوش مثنوی معاون هماهنگی سپاه فتح, سرهنگ حیدری مدیر روابط عمومی سپاه فتح, سرهنگ سید صداقت رضایی مسئول بسیج رسانه استان و روشن مسئول بسیج صدا و سیمای استان، سرهنگ ایمان خردمند مسئول کنگره شهدا و سرداران کهگیلویه و بویراحمد، اصحاب رسانه و برخی از یادگاران دوران دفاع مقدس حضور داشتند.

همچنین فرمانده سپاه فتح و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان در این آیین سخنرانی کردند .

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به سوالات خبرنگاران در خصوص پروژه های عمرانی سپاه فتح, وضعیت جاده های استان, آسیب های اجتماعی و فرهنگی, حضور سپاه در انتخابات پیش رو و خروجی برگزاری همایش همدلی در سایه عزت پاسخ گفت.

سردار خرمدل اظهارداشت:در دوران قبل انقلاب ایران مستعمره برخی کشورها بود و از سوی استمعارگران اشغال بود و پادشاهان هم کاری نمی‌کردند و کشور وضعیت اسفناکی داشت.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروزه به برکت خون شهدا و رشادت ایثارگران ایران اسلامی دارای قدرت، شکوه، عزمت و شوکت است و به بهترین نحو ممکن در مقابل تهدیدهای دشمنان مقابله به مثل می‌کند که نمونه بارز سرنگونی پهباد جاسوسی فوق پیشرفته امریکا و توقیف کشتی نفکش انگلیسی است‌.

وی عنوان کرد: یکی از مشکلات اصلی استان بحث بیکاری جوانان از جمله فرزندان شهدا و ایثارگران است در مقابل سیاست دولت تعدیل نیروی انسانی در دستگاه اجرایی است.

مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اصلاح فرهنگ کار در این استان گفت: در کهگیلویه و بویراحمد اکثر جوانها به دنبال مشاغل و پشت میزنشینی هستند که این فرهنگ باید در استان اصلاح شود.

خرمدل بیان کرد: سپاه استان سالانه چند  نفر سهمیه استخدام دارد که با رایزنی و پیگیری‌ها در صدد افزایش بیشتر آن‌ها هستیم اما در مقابل سهمیه بسیار خوب استخدام در نیروی دریایی و همچنین تعداد قابل توجهی سهمیه هم برای نیروی زمینی گرفته‌ایم که در حال انجام مراحل اداری هستیم که فرزندان استان در آنجا مشغول به کار شود تا بخشی از مشکل بیکاری حل گردد.

وی با بیان اینکه سپاه فتح کوتاهی در استخدام جوانان و فرزندان ایثارگران نخواهد داشت، افزود: به دلیل محدودیت مجوز از استخدام بیشتر نیرو معذوریم.

خرمدل بیان کرد: استان ظرفیت خوبی برای اشتغال دارد که صندوق کارآفرینی امید با پرداخت تسهیلات کم‌بهره حوزه اشتغال یکی از این ظرفیت است که باید استفاده شود وافراد دنبال مشاغل دولتی نباشند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ظرفیت‌ها و بسترهای خوبی برای ایجاد اشتغال توسط دولت در این استان فراهم شده که جوانان و افراد جویای کار برای استفاده بیشتر از این ظرفیت همت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اولویت استخدام در سپاه و دیگر دستگاه‌های اجرایی با فرزندان شهدا و ایثارگر است، البته باید این عزیزان شرایط لازم را داشته باشند.

درادامه رضا منطقی تصویر بردار دوران دفاع مقدس با کلیپ ها و تصاویری که از حضور رزمندگان در مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس تهیه کرده به بیان خاطرات خود پرداخت.

در این آیین از نماهنگ چهل سال انقلاب ، چهل سال عزت به خوانندگی حسن جنتی و تهیه کنندگی حوزه روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد.

همچنین علی اکبری تبار به عنوان مسئول هیات اندیشه ورز سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

در پایان این آیین نیز با اهدای لوح سپاس از تلاش های خبرنگاران و اصحاب رسانه  تجلیل شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت