پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 27 مرداد 1398 ساعت 16:05:: شناسه خبر: 59265

۹۵ نقطه حادثه‌خیز در کهگیلویه و بویراحمد رفع شد

محمد نصیری اظهار داشت: ۴۵ نقطه از این تعداد از طریق خط کشی، اجرای شیار لرزان، روشنایی نقطه ای و اجرای حفاظ میانی (جداکننده پلاستیکی) رفع شدند.

پایگاه خبری صدای جنوب:

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۵ نقطه حادثه‌خیز کم‌هزینه زودبازده، امسال در نقاط مختلف این استان رفع شدند.

به گزارش صدای جنوب،محمد نصیری اظهار داشت: ۴۵ نقطه از این تعداد از طریق خط کشی، اجرای شیار لرزان، روشنایی نقطه ای و اجرای حفاظ میانی (جداکننده پلاستیکی) رفع شدند.

وی افزود: همچنین کار ۵۰ نقطه دیگر به شیوه تعمیر و مرمت و تعویض حفاظ کناری، ایمن سازی از طریق خاکریزی نقاط پرتگاهی و نصب گاردریل، لکه گیری موضعی و دیگر موارد انجام گرفت.

نصیری راد بیان کرد: هم اینک رفع هفت نقطه حادثه خیز پرهزینه دیربازده دیگر در سال جاری به جد در دستور کار قرار گرفته و میانگین پیشرفت فیزیکی آن ها ۴۰ درصد است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت این هفت نقطه، عنوان کرد: حفاظ میانی در سه نقطه به طول سه کیلومتر و اصلاح نقطه حادثه خیز در چهار نقطه جاده ارتباطی شیراز به بابامیدان( کیلومتر ۳۴ پیچ کوشک و تنگ کناره) این نقاط انجام شده است.

کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.

این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح و حوادث رانندگی است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت