پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 23 شهریور 1398 ساعت 17:06:: شناسه خبر: 60492

بعد ازانتقادعدل هاشمی پوردرجمع مردم سادات امام زاده علی (ع)؛حضور ضرب‌الاجلی «قائم مقام وزیر بهداشت و درمان» در استان کهگیلویه و بویراحمد / انتقادهاشمی‌پور جواب داد

حریرچی در بدو ور ودش به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با مسئولان علوم پزشکی استان، معاون سیاسی استاندار، فرمانداران شهرستان‌های کهگیلویه، گچساران، بویراحمد و سایر شهرستان‌ها جلسه‌ای برگزار کرد و پیرامون مسائل بهداشت و درمان استان نیز بحث و گفت‌وگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جنوب؛بعد از انتقاد عدل هاشمی‌پورنماینده مردم کهگیلویه بزرگ، در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه علوم پزشکی و وضعیت پروژه‌های بهداشت و درمان این استان، ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت ودرمان در رأس هیئتی به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
شب گذشته (جمعه ۲۲ شهریور ماه ۹۸) ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و درمان به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
حریرچی در بدو ورودش به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با مسئولان علوم پزشکی استان، معاون سیاسی استاندار، فرمانداران شهرستان‌های کهگیلویه، گچساران، بویراحمد و سایر شهرستان‌ها جلسه‌ای برگزار کرد و پیرامون مسائل بهداشت و درمان استان نیز بحث و گفت‌وگو کردند.
گفته می‌شود که حریرچی قرار است به گچساران و کهگیلویهنیز سفر کند.
به گزارش صدای جنوب،عدل هاشمی‌پور دردیداری که با مردم روستای سادات امامزاده علی (ع) داشت،گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان بیمار است و من به این دانشگاه نمره صفر می‌دهم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سفر قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در استان حضور نداشتند.

انتقادنماینده کهگیلویه از عملکرد رییس دانشگاه علوم پزشکی استان/نمره صفر هاشمی پور برای «یزدانپناه»

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت