پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 13 مهر 1398 ساعت 15:07:: شناسه خبر: 61380

هاشمی پور در آیین بهره‌برداری از طرح آبرسانی دهدشت شرقی عنوان کرد:

انقلابی در شروع پروژه‌های عمرانی و زیرساختی کهگیلویه بزرگ

سردار هاشمی‌پور گفت: انقلابی در جهت شروع پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در کهگیلویه است که عمدتا مجموعه وزارت نیرو است.

پایگاه خبری صدای جنوب:

عدل هاشمی‌پور امروز در آیین بهره‌برداری از طرح آبرسانی دهدشت شرقی ضمن قدردانی از توجه ویژه استاندار به مناطق محروم اظهار داشت: مجموعه وزارت نیرو شرکت‌های مادر تخصصی اقدامات مؤثری در کهگیلویه کلید زدند.

به گزارش صدای جنوب،نماینده مردم کهگیلویه در مجلس تصریح کرد: پروژه‌های فرسایشی با قدمت ۱۵ ساله که یکی از آرزوهای دیرینه مردم در صنعت برق، کشاورزی و آب شرب بود فعال شده است که از پیگیری وزیر نیرو و شرکت توانیر قدردانی می‌کنم.

هاشمی‌پور گفت: ۳۰ هزار هکتار زمین کشاورزی در چرام و کهگیلویه بین دو رودخانه مارون و کوثر تشنه هستند.

وی با بیان اینکه مردم خوشحال هستند از قبلمارون و کوثر استان‌های همجوار آباد شدند، اضافه کرد: اما حرفشان این بود که «چراغی که بر خانه رواست بر مسجد حرام است.»

هاشمی‌پور گفت: با پیگیری وزیر نیرو و همکاران تخصیص لازم که حق مردم بود داده شد.

وی با اشاره به پروژه‌های آب و برق در حوزه انتخابیه اظهار داشت: مطالعات سد آبریز شروع و جاده دسترسی و کمپ کارگاهی در حال اجرا است و امید در مردم به وجود آمد..

هاشمی‌پور گفت: در بحث آب شرب و پایدار چهار شهر دهدشت، سوق، لنده و چرام خوشبختانه پروژه عظیمی به طول ۲۷ کیلومتر خط اصلی ۱۷۶ میلیارد تومان قرارداد پیمان توسط قرارگاه خاتم در حال اجرا است.

وی ادامه داد: قدردان تلاش و نگاه ویژه مسؤولانتوانیر هستیم.پست برق چرام سال ها معطل مانده بود همچنین ایستگاه بهمئی که تابستان گذشته بحران برق به وجود آمده بود با احداث پست برق رفع می‌شود.

هاشمی‌پور گفت: آغاز عملیات اجرایی پست برقدژکوه و لنده امروز اتفاقات خوبی بود. انقلابی در جهت شروع پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در کهگیلویه بزرگ است که عمدتا مجموعه وزارت نیرو است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت