پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 24 دی 1398 ساعت 23:10:: شناسه خبر: 66312

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد:

اعلام میزان رضایتمندی مشترکان از شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ثابت در استان

جواد غلام پور در حاشیه نشست شورای مدیران فاوای استان و در تشریح شاخص های حوزه فاوا اظهارکرد: در سالهای اخیر به همت متخصصین و مسئولین دولتی و خصوصی حوزه ارتباطات شاهد رشد ارائه خدمات توسط اپراتورها در سطح استان بوده ایم.

صدای جنوب:

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:تعداد مشترکین اینترنت پهن باند استان به عدد ۵۵۱٫۷۱۹ نفر رسیده است.

به گزارش صدای جنوب به نقل از  روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، جواد غلام پور در حاشیه نشست شورای مدیران فاوای استان و در تشریح شاخص های حوزه فاوا افزود: در سالهای اخیر به همت متخصصین و مسئولین دولتی و خصوصی حوزه ارتباطات شاهد رشد ارائه خدمات توسط اپراتورها در سطح استان بوده ایم.

رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به آمار استفاده کنندگان از خدمات حوزه ارتباطی، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند استان را ۷۴٫۱۶ درصد عنوان و تصریح کرد: از این میزان ۴٫۷۱ درصد به اینترنت پهن باند ثابت و ۶۹٫۴۴ درصد به اینترنت پهن باند سیار اختصاص دارد.

غلام پور همچنین تعداد مشترکین اینترنت پهن باند استان را ۵۵۱٫۷۱۹ نفر برشمرد و افزود: از این تعداد ۳۵٫۰۵۰ نفر مشترکین اینترنت پهن باند ثابت و ۵۱۶٫۶۶۹ نفر مشترکین اینترنت پهن باند سیار هستند.

این مقام مسئول در ادامه به میزان رضایتمندی مشترکان اینترنت پهن باند ثابت هم استانی از نحوه ارائه خدمت توسط دارندگان این پروانه اشاره و تصریح کرد: شرکت انتقال داده آسیاتک با امتیاز ۱۵٫۹۳ دارای بیشترین میزان رضایتمندی و شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با داشتن ۱۱٫۱۶ دارای کمترین میزان رضایتمندی مشتریان هم استانی از نحوه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ثابت در شش ماهه اول سال ۱۳۹۸ بوده است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت