پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 06 بهمن 1398 ساعت 19:11:: شناسه خبر: 66898

خیال هواداران راحت؛

انتخابات در کهگیلویه بزرگ ۳ قطبی است/نَه عدل هاشمی پور جایی می رود نَه محمد موحد!

شایعاتی مبنی بر تغییر حوزه انتخابیه دو کاندید شاخص انتخابات کهگیلویه بزرگ در روزهای اخیر سبب نگرانی هواداران آنها شده است.

صدای جنوب:

فضای مجازی در کهگیلویه بزرگ پر از اخبار حاشیه ای پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی است و آن طور که دیده می شود عزمی در برخورد با این اخبار بی اساس از سوی مسئولان امر دیده نمی شود. متاسفانه بیشترین این اخبار حاشیه ای پیرامون دو گزینه شاخص است و بی اخلاقی های زیادی در گروه های واتساپی و تلگرامی دیده می شود.

اما دو موضوع که امروز خبرساز شد،خبر تغییر حوزه انتخاباتی آقایان عدل هاشمی پور و حاجی محمد موحد است که پیگیری صدای جنوب از کذب بودن قطعی این خبر حکایت دارد.

بر همین اساس یکی از نزدیکان موحد به صدای جنوب  گفت: حاجی موحد بطور حتم تا پایان انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی و اعلان نتایج آرای آن در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ  حضور فعال خواهد داشت.

 

این منبع آگاه با بیان اینکه استقبال عمومی در کهگیلویه بزرگ از موحد روزانه در حال افزایش است، اظهار کرد: ما معتقدیم کسانی شایعه تغییر حوزه انتخابیه ایشان را در جامعه منتشر می کنند که از پیروزی  ایشان  در هراسند.

 

وی افزود: سید محمد موحد  همانند گذشته در  کنار مردم کهگیلویه بزرگ خواهد بود و به هیچ حوزه انتخابیه تغییر مکان نخواهد داد.

 

در خبری دیگر منبع نزدیک به عدل هاشمی پور انتصاب وی بعنوان مدیرعامل یکی از شرکت های پتروشیمی و یا تغییر حوزه انتخابیه را تکذیب کرد.

این منبع خاطرنشان کرد متاسفانه بی اخلاقی های زیادی در کهگیلویه درحال شکل گیری است و امیدواریم همه برای نشاط و حضور گسترده در انتخابات کمک کنند و با اخبار دروغ آرامش جامعه رابه هم نزنند.

براساس یافته های صدای جنوب،درروزهای آینده حداقل یکی از گزینه های اصلاح طلبان تایید صلاحیت و انتخابات مجلس در حوزه انتخاباتی کهگیلویه بزرگ سه قطبی خواهد بود.

انتخاباتی که می‌تواند هم از نظر کمی و هم کیفی کم سابقه باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت