پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 19 بهمن 1398 ساعت 09:11:: شناسه خبر: 67944

زینل زاده؛دستگاه های اجرایی حلقه به گوش سیاستمداران هستند

اردلان زینل زاده کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع برخی از اهالی روستای دژسلیمان حضور یافت و با آنها دیدار و گفتگو کرد. به گزارش صدای جنوب؛زینل زاده در ابتدای این دیدار با اشاره به اینکه تفاوت ما با دیگران این است که خواهان عبور از […]

اردلان زینل زاده کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع برخی از اهالی روستای دژسلیمان حضور یافت و با آنها دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش صدای جنوب؛زینل زاده در ابتدای این دیدار با اشاره به اینکه تفاوت ما با دیگران این است که خواهان عبور از خود هستیم،گفت:عبور میتواند تحول آفرین باشد و خودخواهی،خودمحوری و خودبینی است که صرفا” فقط اطرافیان خود را ‌ببینیم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه
از همین الان در چینش نیروهای رای گیری و صندوق یک نگاه حاکم است،بیان کرد:طبیعی است انتخاباتی که بخواهد در چینش نیرو یکجانبه گری کند قطعا” در مردم امید به آینده ایجاد نخواهد شد.
زینل زاده گفت:خیلی از مردم میگویند ما در انتخابات شرکت نمیکنیم و رای نمیدهیم چون امیدی نداریم.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت با اشاره به اینکه مردم امید ندارند تعرفه رایشان درست خوانده شود و درست رای گیری شود،گفت:چون از بدو کار خودخواهی را می بینند.
زینل زاده همچنین گفت:وقتی در چینش نیروها فقط یک نوع نگاه وجود داشته باشد این دیوار تا آخر کج میرود.
وی ادامه داد: وقتی از همین ابتدا خشت اول بد نهاده شود طبیعی است که این انتخابات مد نظر مردم نیست.
زینل زاده تصریح کرد:دستگاه های اجرایی ما حلقه به گوش سیاستمداران هستند.
وی همچنین گفت:اگر من به عنوان وکیل مردم بودم امروز عدالت به معنای واقعی برای چینش نیروها سر صندوق انجام می شد.
زینل زاده یادآور شد:اگر من وکیل شما باشد شک نکنید فرمانداری گچساران و باشت تحت فشار قرار نخواهند گرفت که حتما نیرویی که از من باشد بر صندوق رای باشد.
این کاندیدا با اعلام اینکه ما آمده ایم واضع قانون و ناظر بر حسن اجرای قانون باشیم،گفت:ما نیامده ایم همه را مصادره خود کنیم.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت