پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 24 بهمن 1398 ساعت 14:11:: شناسه خبر: 68772

ورزشکاران کهگیلویه با هاشمی پور نشست هم اندیشی برگزار کردند

عدل هاشمی پورگفت : آنچه که در توسعه زیرساخت های ورزشی کهگیلویه بزرگ در ۳ سال و اندی اخیر روی داد بیشتر از همه ۳۷ سال گذشته بوده است و به باور بسیاری از کارشناسان انقلابی در این حوزه رخ داده است.

صدای جنوب:

جمعی از ورزشکاران به همراه قهرمانان استانی و ملی کهگیلویه بزرگ شب گذشته با سردارهاشمی پور نماینده منتخب مردم و کاندید شاخص انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی ورزشکاران از خدمات سردار هاشمی پور قدردانی و برای وی در انتخابات ۲ اسفند ارزوی موفقیت کردند.

هاشمی پور با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی۲۲بهمن گفت:مردم بازهم دشمنان را شکست دادند و وفادارای خود را به ارمانهای نظام اسلامی نشان دادند.

وی بااشاره به خدمات مجیدپارسایی گفت:فرازبام دهدشت نماد پیشرفت ورزش در کهگیلویه بزرگ است و نقش زیادی در درخشش ورزش کهگیلویه دارد و مدال های ما ناشی از ایجاد رقابت در همه رشته ها علی رغم  کمبودها است.

وی افزود:در عرصه وزش قریب۱میلیاردتومان به ورزشکاران ۴شهرستان از جمله۶۰مdلیون تومان به تیم فوتبال تام کمک شدودر حوزه زیرساخت های ورزش و جوانان تلاش های بسیار زیادی در این سال ها رخ داده است اما عمق محرومیت بسیار زیاده بوده و تلاش ها همچنان ادامه خواهد داشت.

سردار هاشمی پور گفت:۴میلیارد تومان چمن وارد این چهارشهرستان شده و از جمله ۲۷ چمن مصنوعی در حال احداث و یابه بهره برداری رسیده است و هر چمن ۵۰۰میلیون تومان است که برنامه ریزی ما رسیدن ان به  ۱۰۰چمن خواهد بود.

وی ادامه داد:سالن چندمنظوره در تمامی شهرها احداث شده در دیشموک و سرفاریاب و  سراسیاب یوسفی و در لیکک  افتتاح و یا در حال تکمیل هستند که اقدامات بیشتری نیز انجام خواهدشد.

کاندید شاخص انتخابات مجلس افزود:تنها راه برون رفت از وضعیت موجود این است که ما مثل بقیه جاها اسپانسر داشته باشیم ومشکلات ورزشی رادولت نمیتواند از همین رو  پتروشیمی دهدشت  و نیروگاه سیکل ترکیبی پادوک اسپانسر تیم های ورزشی خواهند شد و دیگر نبایدهییت ها تحت پوشش کمیته امداد باشند .

هاشمی پور تصریح کرد:ورزش استانهای توسعه یافته پیشرفت انها اسپانسر قوی بوده است و همگان بدانند پتروشیمی در نیمه اول سال ۹۹ امار اشتغال ان به یک هزار نفر می رسد و باید کارهای بزرگ راانجام دهید.

وی گفت:توسعه زیریساخت های ورزشی و تجهیز انها ان می تواند سبب کاهش چشمگیر اسیب های اجتماعی شود از همین رو با رایزنی فراوان توانستیم در بسیلزی از متاطق محروم  زمین چمن مصنوعی ایجاد نماییم.

این نماینده در ادامه تاکید کرد : آنچه که در توسعه زیرساخت های ورزشی کهگیلویه در ۳ سال اخیر روی داد بیشتر از همه ۳۷ سال گذشته بوده است و به باور بسیاری از کارشناسان انقلابی در این حوزه رخ داده است.

وی در پایان به همه جریانات سیاسی گفت:همدلی و وحدت رمز توسعه کهگیلویه بزرگ است.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت