پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 28 بهمن 1398 ساعت 16:11:: شناسه خبر: 69240

گزارش نطق انتخاباتی سردار هاشمی پور در شهر دهدشت

نطق انتخاباتی سردار هاشمی پور در شهر دهدشت برگزار شد.

صدای جنوب:

نطق انتخاباتی سردار هاشمی پور در شهر دهدشت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم عنایت الله واحدی منش به نفع هاشمی پور از ادامه کارزار انتخابات کناره گیری کرد.

متاسفانه شلوغی و حضور افراد متفرقه، کار رابرای خبرنگاران حاضر در جایگاه سخت کرده و گرفتن تصویر در این شرایط دشوار است.

رستم عزیزی شهردار پیشین دهدشت گفت:مشکل کهگیلویه بزرگ توسعه نیافتگی و عدم همراهی مدیران با برنامه های نظام است .

وی ادامه داد:ضعف ناتوانی و ناکارآمدی برخی دستگاهها را به حساب نظام اسلامی نباید بگذاریم.

وی افزود:چشم انداز ۲۰ ساله نظام ایران بعنوان قدرت منطقه در زمبنه های مختلف باید قرار گیرد .
عزیزی بابیان اینکه در حوزه نظامی و دفاعی قدرت ما جز هشت کشور برتر جهان است تصریح نمود:در برنامه های پنج ساله همه مسایل دیده شدهو هر جا عقب ماندیم یا برنانه نداشتیم یا برنامه خوب نبود یا مجریان خوب اجرا نکردند.
شهردار اسبق دهدشت گفت:مهمترین وظیفه ما اثبات کارامدی نظام در اداره عمومی کشور است
وی افزود:اگر از هاشمی پور دفاع می کنیم دلیل داریم  وکارنامه بسیار پررنگ و قابل قبول در حوزه توسعه است.
عزیزی گفت:عزت کهگیلویه در برنامه و در شکوفایی در کاهش نابرابریهای سیاسی است از همین رو  با تمام توان از سردار هاشمی پور حمایت می کنیم.

سردار هاشمی پور نیز در فرصت سخنرانی خود برگزارشیاز عملکرد۴ سال گذشته خود پرداخت و گفت:
روزی در اینجا اعلام کردم سد مارون اماده باش آمدم
حالا از من سوال کنید مرا مواخذه کنید که هاشمی شعاری که ان موقع دادی چکار کردی تا عرض کنم اولین اقدام‌من این بود رودخاته مارون به غارت رفته حقابه ان را گرفتم
و به لطف خدا با پیگیری های مجدانه و با ۸۱ جلسه کاری در وزارت نیرو و کشاندن رئیس مجلس و وزیر نیرو به دهدشت و دیدن ظرفیت کشاورزی زمین های کلاچو و چرام ۳۴۹ میلیون متر مکعب حقابه از اب مارون گرفته شد.
وی ادامه دادم در همان فرصت نیز   مطالعه سد ابریز را پیگیری  و مطالعات عملیات سد ابریز آغاز شد، امروز مطالعات ان تکمیل و بدون هیچ مانعی پیش رفته و تونل های انحرافی و دیوار سد به زودی احداث خواهد شد
سردار هاشمی پور گفت:نمایندگان خوزستان در این مدت مرا به رئبس مجلس و دولت کشاندند که سد مارون ۲ باعث خشک شدن مارون یک می شود با پیگیری ها تک و تنها بر انها غلبه و حرفم را به کرسی نشاندم.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:موکلین و نخبگان و حریانات سیاسی بدانید بعد از اینکه حقابه را گرفتم جوسازی کردند در همین شهرستان گفتند ایل دشمن زیاری دیگر ابی درحوزه شما نیست،به مروم لنده گفتند بیچاره شدید،متاسفانه برخی نه فنی بلدند ته تخصصی دارند مارون را به غارت بردند اجازه ندهید بیشتر از این مادران و دختران ما در بهبهان کارگری کنند
ما هم حق داریم چرا بابد چنین اجازه ای دهیم.

وی گفت:در ۴ سال گذشته به سد کوثر هم اماده باش دادم که مخزن و تصفیه خانه ات مرا می شناسد گفتند اینها شعار است،برای تامین اب پایدار چهار شهر طرح ابرسانی از سد کوثر توسط قرارگاه خاتم در حال اجراست مخازن شروع شده خط لوله شروع شده مصالح مورد نیاز پای کار و پروژه فعال است.

هاشمی پور با قدردانی از ایل بابکانی گفت:آبرسانی از تنگ پیرزال جهت رفع معارض کمک کردند و اب پایدار به۴۰ روستا رسید.
وی از افتتاح تصفیه خانه سرفاریاب از دیگر اقدامات خود نام برد.

هاشمی پور ادامه داد:در حوزه سدسازی وقتی بعنوان خادم شما انتخاب شدم سد کوهبرد ۲۰ درصد پیشرفت داشت الان ۸۵ درصد پیشرفت دارد که تا سه ماه اینده ابگیری می شود.

وی افزود:سد سرپری عملیات ان شروع شده و زمینه رونق گردشگری فراهم می شود.ایل هاشمی پور خطاب به ایل بهمیی گفت:بهمیی ها بدانندعده ای دنبال جوسازی بودند که سد سیدون رها شده است اما خادم شما مجوز ان را گرفت، مکاتبه و تاییدیه وزارت نیرو موجود است به سد بالیاب تغییر نام یافت و در دیشموک اجرا می شود و بخاطر مشکلات اقتصادی تاکنون کلید زده نشد و این نوید را به مردم می دهم در دوره اینده کلید بخورد.

وی تامین آب کشاورزی دشت سوق و دشت بوا از رودخانه ایدنک با  یک خط لوله برای ۱۲۰۰ هکتار زمین اطراف سوق با خلع ید پیمانکار قبلی و انتخاب پیمانکار جدید را از دیگر طرح ها برشمرد.

هاشمی پور بیان کرد:در همین مکان اعلام کردم پتروشیمی اماده باش امدم،موکلین عزیزم جوانان عزیزم از من سوال کنند چکار کردی از روز اول وارد پتروشیمی شدم زمینی که قرار بود رقیب بنده هزار روزه تکمیل کند بکر و راکد تحویل گرفتم و ایل سترگ تامرادی می دانند که در پتروشیمی در این سه سال ذره ای توقف نداشت تمام کارهای مهندسی انجام شد و امروز خدا را شاکرم دعای خیر جوانان باعث شد که به شرکت پتروپارس توسط زنگنه وزیر نفت ماموریت داده وقرارداد بسته شد سه هزار میلیارد تومان برای احداث ساختمانهای صنعتی اختصاص داده شود.

وی در زمینه اشتغال جوانان در پتروشیمی دهدشت گفت:اعلام کردم تا زمانی که یک نیروی متخصص در حوزه انتخابیه بنده است حق ندارید بیرون از کهگیلویه بزرگ نیرو جذب کنید.
هاشمی پور یاداور شد فرهنگیان سهامدار پتروشیمی دهدشت هستند اما هر کاری در این‌ چهار سال شروع کردم برخی یک توطئه طراحی کردنددر حالی که پروژه ها باید امید در مردم بوجود آورد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت