پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 03 اسفند 1398 ساعت 23:12:: شناسه خبر: 69708

۲۵۰ اثر به نخستین مسابقه استانی «روحانیت و دفاع مقدس» ارسال شد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵۰ اثر به دبیرخانه نخستین مسابقه استانی ادبی و هنری «روحانیت و دفاع مقدس» ارسال شد.

صدای جنوب:

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵۰ اثر به دبیرخانه نخستین مسابقه استانی ادبی و هنری «روحانیت و دفاع مقدس» ارسال شد.

سرهنگ امیرعباس آسمند  اظهار داشت: دبیرخانه این مسابقه در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد است.

وی افزود: آثار ارسالی به دبیرخانه این مسابقه از سراسر کهگیلویه و بویراحمد و در قالب نامه و دلنوشته به شهید بوده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آیین پایانی این مسابقه نیمه نخست اسفندماه ۱۳۹۸ و در گروه های سنی کودک و نوجوان و در ۲ بخش نقاشی ویژه کودکان و نامه و دلنوشته ویژه کودکان و نوجوانان در شهر یاسوج مرکز استان برگزار خواهد شد.

سرهنگ آسمند عنوان کرد: در آیین پایانی این مسابقه به صاحبان ۱۲ اثر برگزیده در هر ۲ بخش نقاشی و نامه و دلنوشته به شهید جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

وی ابراز داشت: مهمترین اهداف برگزاری این مسابقه شامل پرداختن به نقش روحانیت کشور و کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و آشنایی هر چه بیشتر قشر کودک و نوجوان استان با فرهنگ ایثار، شهادت و جهاد است.

سرهنگ آسمند گفت: این مسابقه با مشارکت اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت