پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 05 فروردین 1399 ساعت 19:01:: شناسه خبر: 71632

فرماندار لنده خبر داد :

مسیر های منتهی به جاذبه های گردشگری لنده مسدود شد

فرماندار لنده از مسدود شدن مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری این شهرستان برای جلوگیری از تجمع مردم و پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.

صدای جنوب

سید خدادوست موسوی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و لزوم ممانعت از ایجاد تجمع در مراکز گردشگر پذیر، مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری در این شهرستان مسدود شد.

وی افزود: توصیه های بهداشتی و رعایت نکات پیشگیرانه توسط بخش زیادی از جامعه رعایت میشود ولی متاسفانه بخشی از افراد هنوز بیماری کرونا را جدی نگرفته و به روال سنوات گذشته به دنبال گشت و گذار در عرصه های طبیعی و گردشگری شهرستان هستند.

فرماندار لنده با اشاره به اینکه مردم خود باید این بحران را جدی بگیرند تا منجر به تصمیمات قهری نشویم خواستار رعایت توصیه های بهداشتی توسط شهروندان و پرهیز از ترددهای غیرضرور در سطح شهر لنده و اماکن عمومی شد.

وی یاد آور شد؛ انسداد مسیرهای منتهی به جاذبه های طبیعی گردشگری در شهرستان لنده بر اساس مصوبه شورای سلامت و به گونه ای خواهد بود که هیچگونه مزاحمتی برای ساکنان محلی ایجاد نمی کند.

گفتنی است تا این لحظه و براساس آمار رسمی از سوی دانشگاه علوم پزشکی در مجموع افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد ۹۶ گزارش شده است که با تمهیدات صورت گرفته از سوی شورای سلامت لنده و رعایت مباحث بهداشتی از سوی اکثریت مردم خوشبختانه مورد مبتلا به کرونا در این شهرستان گزارش نشده است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت