پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 10 تیر 1399 ساعت 13:04:: شناسه خبر: 79910

در دیدار معاون وزیر کشور با استاندار مطرح شد:شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد ویژه حمایت می شوند/ توسعه عمران شهری از اولویت های مهم سازمان شهرداری ها و دهیاری ها

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون وزیر کشور از شهرداری های شهرهای کوچک استان حمایت می کند. حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و‌بویراحمد در دیدار با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ ها و دهیاری‌ های کشور، گفت: شهرداری های استان نیازمند حمایت و توجه ویژه هستند. حسین […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون وزیر کشور از شهرداری های شهرهای کوچک استان حمایت می کند.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و‌بویراحمد در دیدار با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ ها و دهیاری‌ های کشور، گفت: شهرداری های استان نیازمند حمایت و توجه ویژه هستند.

حسین کلانتری رفع نیازمندی شهرداری ها و کمک برای اتمام پروژه های شهری را خواستار شد و گفت: در صورت توجه ویژه به شهرداری ها، این نهادهای عمومی گام موثری در بهبود خدمات و رشد عمران شهری خواهند داشت.

کلانتری با بیان اینکه شهرداری های کوچک در استان درآمد چندانی ندارند، اظهار داشت: حمایت اعتباری از این بخش می‌تواند گام موثری برای رفع نیاز ها در مناطق هدف به ویژه مناطق کمتر برخوردار باشد.

کلانتری مشکلات شهرداری های بزرگ استان را از دیگر مسائل در این حوزه برشمرد و از معاون وزیر خواست نگاه ویژه ای برای رفع این معضلات از سوی سازمانها شهرداری‌ها و دهیاریهای به استان شود.
وی ابراز کرد: ظرفیت های مختلف و‌مناسب استان می تواند بستر ساز رفع نیازهای زیرساختی در کنار تولید، اشتغال و جهش تولید شود.
در ادامه معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، گفت: توانمند سازی شهرداری ها گام موثری در راستای عمران شهری پایدار خواهد داشت و از شهرداری های استان حمایت خواهیم کرد.
مهدی جمالی نژاد افزود: بنا به درخواست استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رفع مشکلات شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد نیز به صورت ویژه در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی با توجه به دعوت استاندار، از سفر به استان در آینده خبر داد و عنوان کرد: بررسی مشکلات و موانع طرح ها و پروژه های عمران شهری، پیگیری نیازهای شهرداری ها و برنامه ریزی برای حل مشکلات شهرهای و روستاهای استان در این سفر دیده خواهد شد.

**ربیعی**

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت