پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 05 مرداد 1399 ساعت 12:05:: شناسه خبر: 81580

قطعی آب شرب برخی از مناطق شهر دوگنبدان

به گزارش  خبرنگار صدای جنوب  به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی در گفت و گو با خبرنگاران از قطعی آب شرب برخی از مناطق شهر دوگنبدان خبر داد. مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به […]

به گزارش  خبرنگار صدای جنوب  به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی در گفت و گو با خبرنگاران از قطعی آب شرب برخی از مناطق شهر دوگنبدان خبر داد.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امور آب وفاضلاب شهرسـتان گچسـاران قصـد انجـام عملیـات تعمیرات شبکه آب ۸ اینچ فلزی شهر دوگنبدان را دارد افزود: آب شرب منـاطق کارکنـان دولـت از کوچـه یکـم شمالی تا میدان نرگسی، کارکنان جنوبی و شهرک صنعتی غرب چهاربیشه روز یکشنبه مورخ۱۳۹۹/۵/۵ از سـاعت ۶صـبح تـا ساعت ۱۸ عصر به مدت ۱۲ ساعت قطع خواهد بود.
وی افزود: ضروری است ساکنین مناطق یاد شـده تـدابیر و اقـدامات لازم را نسبت به ذخیره سازی آب مورد نیاز وهمکاری‌های مقتضی را با امور آب وفاضـلاب شهرسـتان گچسـاران جهـت صرفه جوئی در مصرف آب به عمل آورند.
علی محمد غریبی تصریح کرد؛ با توجه به گرمی هوا، همکارانمان در واحد اتفاقات و عملیات امور آبفا شهرستان گچساران تلاش می کنند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به انجام تعمیرات و وارد مدار نمودن شبکه انتقال آب مورد نظر اقدام نمایند

**ربیعی**

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت