پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 10 مرداد 1399 ساعت 11:05:: شناسه خبر: 81845

پروژه واریانت آب حیات ۵۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد

فیلی اظهار کرد؛:این پروژه اهمیت زیادی برای مردم و مسئولان در راس جناب آقای استاندار داشت که بحمدالله با احداث این ۳ کیلومتر راه فرعی درجه یک ۲۳ قوس(پیچ های خطرناک)حذف خواهد شد.

صدای جنوب :

مسئولان استانی به همراه با حجت الاسلام   موحد نماینده کهگیلویه کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی  از پروژه واریانت جاده آب حیات (محور باغچه سادات-سرفاریاب)بازدید کردند.

بازدید مسئولان ازاین نقطه حادثه خیز می‌تواند درتسریع بهره برداری از آن نقش مهمی داشته باشد.

سید محمد موحد در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از از کلیه دست اندرکاران این پروژه گفت؛یکی از دغدغه های مهم مردم و مسئولان تعریض و حذف نقاط حادثه خیز این محور بود.

وی افزود؛ پروژه پیشرفت کاری خوبی داشته است و با حذف ۲۳ پیچ حادثه خیز تردد را در این محور آسان تر و حوادث را کاهش خواهد داد.

معاون عمرانی استاندار هم در این بازدید از دغدغه های نماینده محترم مردم کهگیلویه بزرگ تشکر کرد و گفت؛پروژه واریانت آب حیات (باغچه سادات-سرفاریاب)به طول ۳ کیلومتر می باشد.

وی افزود؛اعتبار این پروژه ۱۱ میلیارد تومان می باشد که فاز اول آن به طول یک کیلومتر و ۸۰۰ متر تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

فیلی در ادامه افزود؛این پروژه اهمیت زیادی برای مردم و مسئولان در راس جناب آقای استاندار داشت که بحمدالله با احداث این ۳ کیلومتر راه فرعی درجه یک ۲۳ قوس(پیچ های خطرناک)حذف خواهد شد.

پژمان نیک اقبالی مدیر کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این بازدید گفت؛حوادث بسیار زیادی در این نقطه (آب حیات)صورت گرفته و این پروژه از پروژه های مهم این اداره کل می باشد که انشالله در تلاشیم هرچه سریعتر فاز اول این محور جدید زیر بار ترافیک قرار گیرد.

مهندس آرش دیده ور مدیر عامل شرکت راه و ساختمان قلعه پیمان یاسوج پیشرفت فیزیکی این پروژه را بیش از ۵۵ درصد دانست و گفت؛این محور به عنوان راه فرعی اصلی درجه یک تعریف شده است ولی خوشبختانه همه مشخصات یک جاده اصلی را دارد.

دیده ور در ادامه افزود؛با احداث این محور ۲۳ قوس(پیچ) خطرناک تبدیل به ۲ قوس خواهد شد و این دو قوس هم استاندارد لازم را دارد.

برپایه گزارش صدای جنوب، انتظار می‌رود مسئولان بر پیشرفت این پروژه وعملیات اجرای آن همواره نظارت داشته باشند وجلوی فرسایش َشدن آن رابگیرند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت