پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 23 شهریور 1399 ساعت 17:06:: شناسه خبر: 84270

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد :

فاز نخست یادمان شهدای گمنام یاسوج هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۲۱ یادمان شهدای گمنام طی دو سه سال اخیر افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند که تپه نورالشهدای یاسوج یکی از این یادمان‌ها است که فاز اول آن هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد.

صدای جنوب :

سرهنگ امیرعباس آسمند در نشست شورای هماهنگی امور ایثارگران که به چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس اختصاص داشت، گفت: در این هفته که از سوم خرداد آغاز شده ۹۴۶ برنامه اجرا شده و خواهد شد.

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و دفاع مقدس ۳۱ شهریور برگزار و ۵۰۰ نفر از رزمندگان در یاسوج، ۳۰۰ نفر در گچساران و بقیه شهرستان‌ها ۱۵۰ نفر تجلیل می‌شوند.

 

وی بیان کرد: در شهر یاسوج در برنامه ویدئو کنفرانسی در محضر مقام معظم رهبری از فرمایشات ایشان بهره‌مند خواهیم شد که قبل از آغاز این برنامه افتتاح نمایشگاه و رونمایی از چند کتاب تاریخ شفاهی خواهیم داشت.

 

وی با بیان اینکه تا پایان سال ۴۴ عنوان کتاب چاپ و رونمایی می‌شود، افزود: این کتاب‌ها در حوزه خاطرات، نمایشنامه، شعر و زندگینامه است

 

این مسوول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح‌های عمرانی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در حوزه عمران علاوه بر یادمان‌های دفاع مقدس بیش از ۸۰ درصد طرح‌های عمرانی ساماندهی شدند.

 

آسمند عنوان کرد: ۲۱ یادمان شهدای گمنام طی دو سه سال اخیر افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند که تپه نورالشهدای یاسوج یکی از این یادمان‌ها است که فاز اول آن هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی بیان کرد: ۴ یادمان به اتمام نرسیده که تا پایان امسال یادمانی نیست که کار اجرایی داشته باشد، ضمن اینکه مجتمع فرهنگی با هدف احیاء تفکر دفاع مقدس احداث می‌شود.

ارسال نظر جدید

*

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت