پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 05 مهر 1399 ساعت 12:07:: شناسه خبر: 85135

تشدید نظارت بر بازار ماسک با شروع فصل پاییز و سرما

عطائی مدیر یکی از کارخانه های تولیدی ماسک گفت: اگر پارچه به دست ما برسد روزانه ۲۰۰۰۰ هزار عدد ماسک روزانه تولید و روانه بازار میکنیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرکل تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد از تشدید نظارت بر بازار ماسک با شروع فصل پاییز و سرما خبر داد
به گزارش خبرنگار  صدای جنوب به نقل از  روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد: صالحی مدیرکل تعزیرات گفت: در گشت مشترک با معاونت غذا و دارو، معاونت بازرسی سازمان صمت، از دو کارخانه تولیدی ماسک به لحاظ ورود به فصل پاییز و شروع سرما و نیاز بیشتر به ماسک، تمرکز تعزیرات نیز باید در این حوزه باشد.


وی افزود: با تدابیر اتخاذ شده بین حلقه تولید و توزیع بخش خصوصی با نظارت سازمان صمت، معاونت غذا و دارو ماسک تولید و روزانه در اختیار شبکه های درمانی و داروخانه ها قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: از تشدید نظارتها بر فرایند تولید تا توزیع ماسک، با هر گونه سوء استفاده از بحران کرونا برخورد قاطع و قانونی می شود، سازمان صمت، معاونت غذا و دارو، بر نحوه توزیع ماسک تولیدی با همکاری دستگاههای نظارتی تاکید کرد و بر ضرورت برخورد با توزیع خارج از شبکه گزارش شود.
براتعلی صالحی گفت: بر اساس تعیین نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار قیمت ماسک نباید بالاتر از آن باشد و از واحدهای تولیدی بر ضرورت افزایش این کالا مورد نیاز مردم و لزوم دسترسی آسان به اقشار مختلف استان تاکید کرد

.
وی اظهار داشت: سازمان صمت باید پارچه تولید ماسک سریع در اختیار کارخانه ها قرار دهد
عطائی مدیر یکی از کارخانه های تولیدی ماسک گفت: اگر پارچه به دست ما برسد روزانه ۲۰۰۰۰ هزار عدد ماسک روزانه تولید و روانه بازار میکنیم.

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت