پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 28 مهر 1399 ساعت 15:07:: شناسه خبر: 86804

آمیخته شدن ویروس کرونا و گرانی زندگی را برای مردم مشکل کرده است

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس گفت: قدردان همه کسانی که دغدغه سلامتی مردم را دارند هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب  از یاسوج، آیت‌الله سید نصیر حسینی ظهر امروز در نودمین نشست استانی ستاد مقابله با بیماری کرونا از زحمات چند ماهه اعضای این ستاد قدردانی کرد و گفت: شرایط بیماری کرونا سخت و بحرانی است قطعا در این برهه زحمات و تلاش‌های همه عزیزان ستاد مقابله با بیماری کرونا در کنترل آسیب‌ها و کاهش مبتلایان موثر است.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس گفت: قدردان همه کسانی که دغدغه سلامتی مردم را دارند هستیم.

وی به استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای کسب رتبه دوم کشوری طبق ارزیابی دستگاه‌های دولتی تبریک گفت و افزود: اقدامات استاندار مورد توجه قرار گرفته و کارکرد حسین کلانتری برای اجرای قوانین پسندیده و شایسته است.

امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: کرونا در کنار گرانی‌ آسیب‌های زیادی وارد کرده مردم تحت فشار هستند تلاش کنیم فشارها کاهش پیدا کند.

آیت‌الله حسینی بیان کرد: مقداری از گرانی‌ها دست ما نیست اما مواردی است که می‌توانیم تاثیرگذار باشیم و کنترل کنیم.

وی با تاکید مجدد بر اینکه در آمیخته شدن دو بحران کرونا و گرانی آسیب جدی به جامعه، مردم و کشور وارد کرده افزود: همه باید برای رفع این دو مشکل و معضل جدی تلاش کنیم و یقین داشته باشیم خداوند به تلاش‌هایمان برکت می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اگر یک ساعت خالصانه کار کردیم خداوند برکت چند ساعته می‌دهد، عنوان کرد: مشکل بشر بر می‌گردد به اینکه هر چه بیشتر در حوزه صنعت، علم و تکنولوژی پیشرفت می‌کنیم از خداوند دور می‌شویم خدا هم بنده‌هایش را تنبیه و امتحان می‌کند.

امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خداوند عالم وقتی می‌بیند که انسان‌ها از مسیر انسانیت خارج می‌شوند ما را با یک چالش جدی مواجه می‌کند متاسفانه بشر امروزه یک بشر طاغی و یاغی است.

وی با تاکید بر اینکه با صبر، حوصله، تدبیر، توسل و توکل به خدا و اولیاء الهی از کنار این بحران عبور کنیم، تصریح کرد: شرایط کنونی، سخت است اما خداوند راه عبور از این مسیر و شرایط سخت را باز می‌کند.

آیت‌الله حسینی عنوان کرد: گرچه آمارها روز به روز در حال افزایش است و درمان قطعی بیماری پیدا نشده اما توصیه می‌کنم همه عوامل برای کاهش آسیب‌های ناشی از این ویروس به کار گرفته شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه روحانیون و مبلغین تلاش کنند و به مردم توصیه‌های لازم اعم از استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را داشته باشند تا زنجیره این ویروس قطع شود اما متاسفانه مشکل اصلی در عدم رعایت پروتکل‌ها است

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت