پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 22 دی 1399 ساعت 23:10:: شناسه خبر: 91690

فرماندهی انتظامی شهرستان لنده خبر داد:

در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی/ پاکســازی نقاط آلـــوده و جــرم خیـــز در شهــرستـــان لنـــده

فرماندهی انتظامی شهرستان لنده از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

صدای جنوب

به گزارش صدای جنوب شهرستان لنده،به گزارش صدای جنوب شهرستان لنده سرگرد فرزین جمشیدی اظهار داشت:  این طرح با مشارکت یگان‌های انتظامی و هماهنگی با مراجع قضایی به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد .
وی افزود در اجرای این طرح در مجموع تعداد ۳۱ نفر از معتادان متجاهر پرخطر جمع‌آوری که از این تعداد ۴ نفر از توزیع‌کنندگان و خرده‌فروشان مواد مخدر تحویل مراجع قضایی و تعداد ۱۶ نفر معتادان متجاهر و پرخطر در جهت زیباسازی ویترین شهر از معابر و اماکن عمومی و همچنین پارک های سطح شهرستان جمع آوری شدند.
جمشیدی با اشاره به اینکه تعداد ۵ دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و همچنین چهار دستگاه خودرو متخلف نیز توقیف شده خاطرنشان کرد: در ادامه این طرح نیز تعداد ۵۰ نفر از متهمان و همچنین ۸ نفر سارق دستگیر و ۵ فقره سرقت نیز از آنان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لنده با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و گفت: چنین طرح های امنیتی در طول سال ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند .

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت