پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 08 بهمن 1399 ساعت 11:11:: شناسه خبر: 92617

تمام نقاط شهر دهدشت پاکسازی می شود

احسان تابش نژادبیان کرد: خدمات شهری شهرداری دهدشت مصمم است بر اساس برنامه ریزی و معیارهای مناسب تمام نقاط شهر را پاکسازی کند و ارزیابی‌ها صورت می‌گیرد.

صدای جنوب:

شهردار دهدشت  به کمبود نیروی پاکبان اشاره و گفت: نیاز است شهروندان همکاری لازم در راستای فرهنگ سازی جمع آوری زباله‌ها را داشته باشند.
احسان تابش نژادبیان کرد: خدمات شهری شهرداری دهدشت مصمم است بر اساس برنامه ریزی و معیارهای مناسب تمام نقاط شهر را پاکسازی کند و ارزیابی‌ها صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد: در همان ابتدای پذیرفتن این مسئولیت گفتم قرار نیست که معجزه در کوتاه مدت اتفاق بیافتد، ولی تمام تلاش خود را خواهم کرد که فضای شهری دهدشت بخصوص در بحث نظافت عمومی ساماندهی شود.
شهردار دهدشت مطرح کرد: پاکسازی کانال هدایت آبهای سطحی، جداول سطح شهر، معابرکه مملو از نخاله و پسماند بودند در حال اجراست.
تابش نژاد ادامه داد: دیگر نقاط شهر که هنوز پاکسازی نشده است هم طبق برنامه ریزی و زمان بندی منظم و مداوم، پاکسازی می‌شود.
وی در خصوص کمبود سطل‌های زباله در سطح شهر دهدشت هم مطرح کرد: سطل زباله‌های نصب شده در پارک‌ها و معابر تخریب شده است، شهرداری هم درآمد پایدار ندارد ولی به دنبال ایجاد بستر درآمد زایی هستیم  که زمانبر است.
شهردار دهدشت در پایان گفت: شهر خوب را شهروند خوب می‌سازد لذا از شهروندان انتظار می‌رود زباله‌ها را در ساعت مقرر جلوی منازل قرار دهند، باید با هم فرهنگ شهرنشینی را ارتقا دهیم.کبنا

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت