پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 08 بهمن 1399 ساعت 14:11:: شناسه خبر: 92626

ذوب آهن ذوب شد تا فرازبام به فینال مسابقات جوانان باشگاههای کشور صعود کند

تیم جوانان فراز بام خائیز دهدشت فردا برای قهرمانی در  فینال  مسابقات جوانان باشگاههای کشور باید به مصاف تیم شهرداری جهرم  برود.

صدای جنوب :

جوانان فرازبام خائیز دهدشت ذوب آهن را هم ذوب کردند و به فینال مسابقات جوانان باشگاههای کشور صعود کردند.

تیم هندبال جوانان فرازبام خائیز دهدشت که جهت شرکت در مسابقات جوانان باشگاههای کشور در استان قم بسر میبرد امروز چهارشنبه در ششمین  دیدار خود از مرحله نیمه نهایی توانست تیم خوب و قدرتمند ذوب آهن اصفهان را با نتیجه ۲۶ بر۲۰ شکست دهد و به فینال مسابقات جوانان باشگاههای کشور راه پیدا کند و امروز ساعت ۵ عصر برای قهرمانی در این مسابقات به مصاف تیم شهرداری جهرم می رود.

تیم جوانان فراز بام در اولین دیدار خود با نتیجه ۲۰ بر ۲۰ مقابل تیم شهرداری جهرم متوقف شد و در دومین دیدار با نتیجه ۲۲ بر ۱۵ تیم درخشان کویر گرمسار و در دیدار سوم تیم ملاثانی باوی از استان خوزستان  را با نتیجه ۳۲ بر ۱۵ شکست داد ‌ و در چهارمین دیدار خود آکادمی اندیشه شهرکرد را با نتیجه ۲۸ بر ۱۴ شکست دهد و دیروز هم در مرحله یک چهارم نهایی تیم خوب قصر نشاط بهبهان را با نتیجه ۲۴ بر ۲۰ شکست دهد و امروز هم با نتیجه ۲۶ بر ۲۰ ذوب آهن اصفهان را شکست داد  و به فینال این مسابقات راه یافت .

تیم جوانان فراز بام خائیز دهدشت فردا برای قهرمانی در  فینال  مسابقات جوانان باشگاههای کشور باید به مصاف تیم شهرداری جهرم  برود.

به گزارش صدای جنوب، این مسابقات از یکم بهمن ماه الی هشتم بهمن ماه به میزبانی استان قم برگزار خواهد شد.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت