پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 08 بهمن 1399 ساعت 17:11:: شناسه خبر: 92638

مادر شهیدان تقوی سوق حضور در صحنه های انقلاب را عامل حفظ خون شهدا و ارزش‌های انقلاب عنوان کرد

در تمامی عرصه های پس از پیروزی انقلاب به عنوان بانوی پیرو مکتب عاشورا و ولایت با تأسی از ام البنین (س) حضور یافتم و آن را عامل اصلی حفظ نظام و وفاداری به ارزش ها می دانم .

مادر شهیدان تقوی سوق حضور در صحنه های انقلاب را عامل حفظ خون شهدا و ارزش‌های انقلاب عنوان کرد

مادر شهیدان حجت الاسلام سید عبدالمحمد تقوی و سید منصور تقوی از شهدای سوق از توابع دهدشت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تمامی عرصه های پس از پیروزی انقلاب به عنوان بانوی پیرو مکتب عاشورا و ولایت با تأسی از ام البنین (س) حضور یافتم و آن را عامل اصلی حفظ نظام و وفاداری به ارزش ها می دانم .
حاجیه بی بی جان دیر بازکه ۸۰ سال سن دارد گفت: با عکس دو فرزند شهیدم در راهپیمایی ها و انتخابات ها و مراسم های مذهبی حضور یافتم تا اعلام کنم وفاداری به آرمان‌های انقلاب با حفظ خون شهدا میسر است و باید مانند ام تلفنی و امام شناس باشیم .
وی گفت: دو خواهر دیگرم هم مادر شهیدان قبادشریعتی و محمد حسن پور هستند یعنی سه خواهر چهار شهید به اسلام و انقلاب تقدیم کردیم .


مادرشهیدان تقوی سوق افزود: هر سال بی‌صبرانه انتظار ۲۲ بهمن را می‌کشم چرا که سالروز پیروزی انقلاب و سالروز تولد و شهادت فرزند شهیدم سید عبدالمحمد تقوی می‌باشد و خونی که از بدن فرزندم ریخته شد برای پیروزی انقلابی است که در ۲۲ بهمن به پیروزی رسید. شهید سید عبدالمحمد تقوی سوق مولف کتاب زندگی در پرتو اخلاق است.
شهید سید عبدالمحمد تقوی سوق در سال ۶۴ در عملیات والفجر ۸ و شهید منصور تقوی سوق در سال ۶۵ در عملیات مهران به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اشاره به اینکه مادران و همسران شهدا با تاسی از الگوهای برتر زنان اسلام در تمامی عرصه‌ها حضور دارند گفت: کنگره سراسری زنان شهید جانباز و آزاده در بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.
موسوی گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و تکریم مادران و همسران شهیدان ،برگزاری همایش تجلیل از اسوه‌های مقاومت مادران و همسران شهید مهمترین برنامه‌ها در حوزه تکریم مادران و همسران شهداست….

 

گزارش:خواهش نیک

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت