پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 07 اسفند 1399 ساعت 21:12:: شناسه خبر: 94312

بازدیدشبانه استاندار از مقر سپاه فتح استان و دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در شهر زلزله زده شهر سی سخت

بازدیدشبانه استاندار از مقر سپاه فتح استان و دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در شهر زلزله زده شهر سی سخت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بازدیدهای شبانه خود در شهر زلزله زده سی سخت امشب از مقر سپاه فتح استان و دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد.

استاندار ابتدا با حضور در بین پاسداران و بسیجیان با تقدیر ویژه از این نیروی انقلابی و متعهد گفت: تلاش ، کوشش و زحمات شبانه روزی سپاه پاسداران در طول امداد رسانی و کمک رسانی به مردم زلزله زده شهر سی سخت و روستاهای اطراف تا به امروز قابل تقدیر و ستودنی است.

کلانتری افزود: نیروهای سپاه پاسداران و بسیجیان جزو اولین نیروهایی بودند که در لحظات نخستین وقوع زلزله خود را به این شهرستان رساندند و در کنار نیروهای امدادی و خدماتی به یاری مردم پرداختند.

استاندار خدمات و همراهی بی نظیر سردار خرمدل فرماندهی سپاه فتح استان و سردار حکمتیان فرمانده تیپ ۴۸ فتح را ارزنده و قابل تقدیر دانست و خاطر نشان کرد: همین وفاق ،همدلی و انسجام میان همه مسئولان استانی باعث مدیریت صحیح و مطلوب این بحران تا این زمان شد.
کلانتری تسریع در روند اسکان موقت و رفع همه نیازمندیها و به ویژه توجه ویژه به روستاهای آسیب دیده را خواستار شد و گفت: همه باید دست در دست هم دهیم و در پایان و در کمترین زمان از این بحران عبور کنیم.

استاندار تامین امنیت پایدار در شهر و روستاهای این شهرستان زلزله زده را مرهون تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی برشمرد و گفت: تا کنون حتی یک مورد گزارش سرقت یا دستبرد به اموال مردم گزارش نشده است.
استاندار در ادامه همچنین از دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید و از مدیر جوان این ستاد قدردانی کرد.
حسین کلانتری نگاه ارزشمند عمران و آبادانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مناطق محروم و آسیب دیده را از الطاف خداوند برشمرد و از تلاشهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و آقای شایان نادری مدیر جوان این مجموعه تقدیر کرد.

استاندار حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان و شهر سی سخت را فرصتی مغتنم خواند و تصریح کرد: حضور جناب آقای دکتر مخبر بارقه امیدی در وجود مردم زلزله زده برای بازسازی و مقاوم سازی خانه های مسکونی ایجاد کرد.
وی از نگاه ویژه و توجه وی به استان تقدیر کرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت