پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 07 اسفند 1399 ساعت 23:12:: شناسه خبر: 94326

پیشرفت فیزیکی خوب بیمارستان نرگسی گچساران در ۲ ماه اخیر+ تصاویر

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیمارستان نرگسی گچساران نسبت به روز اول پیشرفت خوبی داشته و در شرایط خوبی قرار گرفته است، گفت :از ابتدای بهمن ماه مقرر شد ۳شیفت کاری مشغول به کار شود.

به گزارش خبرنگار صدای جنوب  کیامرث حاجی‌زاده در نشست بررسی بیمارستان نرگسی  ۱۴۰ تخت‌خوابی گچساران  با تبریک روز ولادت امام علی (ع) و روز پدر گفت: امروز روز بزرگی است و روز میلاد بزرگ مردی است که برای همه خدمتگذاران یک الگو است.

 وی ادامه داد: خداوند باید به ما توفیق دهد که حب قدرت و میز و صندلی را نداشته باشیم و بدانیم اگر این صندلی ها ماندنی بود به ما نمی‌رسید.

 معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به زلزله اخیر  در شهر سی سخت عنوان کرد: اگر رشادت های دانشگاه علوم پزشکی استان در زلزله سی سخت نبود ما به مشکل  بر می‌خوردیم  اما همه مسوولان و در کنار آنها نهادها و مردم همه کمک کردند و ما  در این زمین لرزه بزرگ خوشبختانه تلفات انسانی نداشتیم.

حاجی زاده  ادامه داد: کاری که امروز شما انجام می‌دهید آن هم در شرایط کرونایی و با توجه به اینکه شرایط گچساران در شاهراه جنوب کشور  قرار گرفته است باید کمک کنیم که این بیمارستان هر چه سریعتر وارد مدار شود.

وی  ابراز کرد: این پروژه از اهمیت ویژه ای برخوردار است چنانکه استاندار با توجه به شرایط ویژه سی سخت برای اطلاع از پروژه‌ها در شهرستان‌ها نمایندگی را به شهرهای استان اعزام می‌کند و  تاکید دارد که کار در شهرستان‌ها نباید تعطیل شود.

معاون عمرانی استاندر کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: کار بیمارستانی با کار ساختمانی تفاوت دارد و وقتی آمدم مشاهده کردم نه درخواست آبی داده شده است و نه گاز و نه برق و حتی تلفن و حتی ورودی آن مشکل داشت.

حاجی زاده افزود: من اعتقادم به خدمات پشتیبانی است و نمی‌توان یک بیمارستان را بدون از تصفیه خانه فاضلاب و رختشورخانه راه انداخت و ما باید اولویت اولمان خدمات پشتیبانی باشد.

وی با بیان اینکه کار نسبت به روز اول پیشرفت خوبی داشته است و در شرایط خوبی قرار گرفته ایم، تصریح کرد:از ابتدای بهمن ماه مقرر شد ۳شیفت کاری مشغول به کار شود و هنوز انتظارات ما برآورده نشده است و پیمانکار  باید افزایش نیرو داشته باشد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اکنون در شرایط ویژه ای هستیم و استاندار تاکید دارند که این بیمارستان هر چه سریعتر وارد مدار قرار بگیرد چنان که امروز معاون  مجلس و دیگر مسوولان کشوری در سی سخت هستند اما من  اینجا در گچساران برای رفع و بررسی مشکلات بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی نرگسی  آمده‌ام.

حاجی زاده بیان کرد: اتصالات  بیمارستان ظرف ۲هفته انجام شده است و شهردار خدمات خوبی ارائه کرده است و  شهردار دوگنبدان  بدون از اعتبار مسیر دسترسی به بیمارستان نرگسی را  آماده کرده است.

 وی ادامه داد: با پیگیری انجام شده  توسط استاندار ظرف ۲هفته آب و برق و گاز و تلفن و فیبر نوری انجام شده است.

 معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:  برای بره‌بردری و افتتاح بیمارستان نرگسی گچساران  باید شبانه روزی  پای کار باشید و اکیپ ها افزایش پیدا کند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت