پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 24 خرداد 1402 ساعت 16:03:: شناسه خبر: 136408

فرزند شایسته کهگیلویه مربی تیم ملی نوجوانان هندبال شد/از کوچه های دهدشت تا آوردگاه المپیک….

طی احکامی از طرف علیرضا پاکدل رئیس فدارسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران، مهدی آزاد منجیری و مجید پارسایی به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی نوجوانان آقایان هندبال جمهوری اسلامی ایران، جهت حضور در مسابقات نوجوانان قهرمانی آسیا در سال ۱۴۰۳ منصوب شدند.

صدای جنوب:

طی احکامی از طرف علیرضا پاکدل رئیس فدارسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران، مهدی آزاد منجیری و مجید پارسایی به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی نوجوانان آقایان هندبال جمهوری اسلامی ایران، جهت حضور در مسابقات نوجوانان قهرمانی آسیا در سال ۱۴۰۳ منصوب شدند.
لازم به ذکر است مجید پارسایی به عنوان مدیرعامل و مهدی آزاد منجیری به عنوان سرمربی باشگاه فرازبام خائیز دهدشت فعالیت دارند و عناوین مختلف قهرمانی کشوری را کسب کرده و با معرفی تعداد زیادی از بازیکنان کهگیلویه و بویراحمدی به تیم ملی‌ هندبال کشور، ایفای نقش نمودند.

الله کرم استکی و سعید غیب الهی دیگز مربیان و مصطفی غلامی مدیر فنی و مهدی دهقان‌زاده سرپرست تیم نوجوانان این رده سنی معرفی شدند.
پارسایی در همین خصوص در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: با خود اندیشیدم که از کوچه‌های محروم دهدشت تا رسیدن به نیمکت تیم ملی نوجوانان هندبال ایران، این راه طولانی و صعب، چگونه بدینجا رسیده و چه شد که امروز هندبال شهر و استانم در مسیر جهانی شدن است و به آرزوی دیرینه‌ام که درخشش فرزندان استان در آوردگاه المپیک بیش از پیش امیدوام.

 

***

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری نماینده ادوار مجلس ، باانتشار یک توئیت انتخاب مجید پارسایی را به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان هندبال کشور را تبریک گفت

 

متن پیام بدین شرح است؛

 

برادر عزیزم جناب آقای مجید پا رسائی مربی تیم ملی نوجوانان هندبال کشور

 

رسیدن به این جایگاه را که قطعا با شایستگی خودت به آن نائل گشتید را تبریک عرض می گویم.

امیدوارم باتوکل بر خداوند عزیز ، مقتدر ،موفق وموید باشید

***

دهقان مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی انتصاب مجید پارسایی مدیر عامل باشگاه فراز بام خائیز دهدشت بعنوان مربی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور را تبریک گفت .

در متن پیام تبریک عین الله دهقان مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :

بنام خدا

اسطوره هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد ، جناب آقای مجید پارسایی

بدینوسیله، انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت مربی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور که نشان از افتخارات و تجربیات جنابعالی است را صمیمانه تبریک عرض نموده، بی گمان حضور شما در این مسئولیت با کوله باری از تجربه نویدبخش رشد بیش از پیش رشته هندبال کشور و استان خواهد بود.

امید است با استعانت از خداوند منان همواره به عنوان خادم ورزش کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد ورشته هندبال سربلند و پیروز باشید، توفیق روزافزونتان را از پروردگار متعال مسئلت دارم.

عین الله دهقان

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت