پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 مهر 1400 ساعت 08:07:: شناسه خبر: 108407

اختلاف فاحش میزان اعتبارات سفر آیت‌الله رئیسی به کهگیلویه و بویراحمد با سفرهای پیشین/اقدام ضربتی در مبادله موافقت‌نامه‌ها

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رئیس جمهور عنایت ویژه‌ای به استان کهگیلویه و بویراحمد دارند در این شکی نیست آمار مقایسه‌ای را ندارم اما اعتبارات در نظر گرفته شده برای استان ما نسبت به اعتباراتی که در سفرهای استانی روسای جمهور پیشین وجود داشته اختلاف فاحشی دارد و به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

سید علی احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار صدای جنوب ا در یاسوج با اشاره به دستاوردهای سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد و پیگیری‌های انجام شده اظهار کرد: در نهاد ریاست جمهوری نشستی برای مبادله موافقتنامه‌ها داشتیم بیشتر ۲۱۷ پروژه را آقای مخبر و وزرا امضا کرده بودند در بعضی موارد هم نظر به تغییراتی داشتیم اما تا پایان هفته مبادله موافقتنامه ها را ابلاغ و وارد عملیات اجرایی می‌شویم.

وی با تاکید بر اینکه باید مردم را از همه اقداماتی که انجام می‌شود با خبر کرد افزود: عزم عمومی از سوی مسئولان و مدیران و مردم نیاز داریم مردم باید پای کار باشند به مدیران، مجریان و پیمانکاران کمک کرده و حمایت لازم انجام شود تا پروژه ها در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۲۱۷ پروژه کلیدی جهش در استان ایجاد می‌کند یادآور شد: در بسیاری از نقاط استان مردم مشکلات فراوانی دارند که از جمله آنها گرفتاری در آب آشامیدنی است هر روزه از مناطق مختلف استان پیامک‌هایی روی گوشی تلفن همراه من آمده و یا تماس هایی وجود دارد که از نبود آب گلایه دارند و تکمیل این شبکه ها تا پایان ۱۴۰۱ برای آسایش مردم استان اثرگذاری فراوانی خواهد داشت.

وی گفت: اینجا هم مردم باید پای کار آمده و کمک کنند و موانع را بردارند و تعارضات مردمی کمتر شود تا زودتر عملیات اجرایی این پروژه آغاز گردد امیدوارم با این پروژه‌ها تحول بزرگی در استان ایجاد شود.

احمدزاده در خصوص اینکه برخی معتقدند رئیس جمهور و هیئت دولت در سفر استانی خود کهگیلویه و بویراحمد را بهتر و بیشتر از سایر استان ها دیده خاطر نشان کرد: رئیس جمهور عنایت ویژه‌ای به استان کهگیلویه و بویراحمد دارند در این شکی نیست آمار مقایسه‌ای را ندارم اما اعتبارات در نظر گرفته شده برای استان ما نسبت به اعتباراتی که در سفرهای استانی روسای جمهور پیشین وجود داشته اختلاف فاحشی دارد و به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

وی گفت: برخی پروژه ها به سرمایه گذار نیاز دارند از جمله پتروشیمی ها که ارز مناسب برای آنها دیده شده است بعضی پروژه‌ها هم تازه شروع می‌شوند که برای جوانان اشتغال خوبی ایجاد می‌کنند و امیدواری در جامعه ایجاد می‌شود اما باید نقش محوری را مردم ایفا کنند تا مشکلی پیش پای پروژه ها ایجاد نشود.

احمدزاده خاطرنشان کرد: مهمتر از همه تغییر نگرش وزرا به استان کهگیلویه و بویراحمد است که اعلام کردند برای استان ظرفیت های جدیدی ایجاد خواهند کرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت