پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 02 آذر 1400 ساعت 21:09:: شناسه خبر: 110169

شهید سلیمانی الگویی موفق در بسیج و سپاه/ضرورت تاکید بر مسولیت پذیری وخودباوری

امام جمعه شهرستان لنده گفت: شهید سلیمانی الگویی موفق در بسیج و سپاه است چرا که این منش و سیره و رفتار فردی و اجتماعی وی می تواند سرمنشاء سبک زندگی ما باشد.

صدای جنوب 

به گزارش خبرنگار صدای جنوب شهرستان لنده ،امروز به مناسبت هفته بسیج فرمانده و جمعی از کارکنان سپاه ناحیه با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار فرمانده سپاه ناحیه لنده با تبریک هفته بسیج گفت: امروز بسیج با تاسی از خون سرخ شهدا و با اتکا به خودباوری توانسته است در مسیر توسعه و پیشرفت روز افزون قرارگیرد.

وی افزود: حفظ دستاوردها و ارزش ها ناب انقلاب اسلامی از برکات ارزشمند بسیج در طی چهار دهه گذشته است.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه با تبریک هفته بسیج گفت: تلاش در عرصه های مختلف در بسیج باعث نوارنیت و معنویت در جامعه شده است.

وی افزود: فرصت های حادث شده برای خدمت بی منت به مردم را نباید هرگز فراموش کنیم و باید از این فرصت ها نهایت تلاش را ببریم.

حجت الاسلام محمودی اصل تصریح کرد: باید خودمان را درست بسازیم و برای ساخته شدن باید ایمان خویش را قوی کنیم تا بتوانیم فردی تاثیرگذار در جامعه باشیم.

محمودی اصل تاکید کرد:در سایه تذهیب نفس است که می توانیم در حوزه های مختلف فردی و اجتماعی به فردی تاثیرگذار تبدیل شویم.

وی اظهارکرد: شهید سلیمانی الگویی موفق در بسیج و سپاه است چرا که این منش و سیره و رفتار فردی و اجتماعی وی می تواند سرمنشاء سبک زندگی ما باشد.

خبرنگار : Mohammad Riahy

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت