پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 03 تیر 1401 ساعت 22:04:: شناسه خبر: 122363

مدرسه تابستانی برای دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد دایر خواهد شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدرسه تابستانی برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد دایر خواهد شد.

به گزارش صدای جنوب  از یاسوج، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:مدرسه تابستانی برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد دایر خواهد شد.

وی افزود: در راستای جبران افت یادگیری و تعمیق و تثبیت آن برای مدرسه تابستانی برنامه‌ریزی کرده‌ایم که از اول تیرماه آغاز و تا پایان مردادماه ادامه می‌یابد.

سید جلال رحیمی بیدک با بیان اینکه این طرح برای جبران افت تحصیلی در دانش آموزان دوره ابتدایی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: تمام دانش آموزان دوره اول که در ارزشیابی پیشرفت تحصیلی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ در درس فارسی، ریاضی و علوم دارای سطوح عملکرد تحصیلی ” قابل قبول”، “نیاز به آموزش” و “تلاش بیشتر” هستند مشمول این برنامه جبرانی می‌شوند.

وی با اشاره به اهداف اجرای این طرح گفت:«تعمیق یادگیری و تقویت بنیه علمی دانش آموزان، حمایت از دانش آموزان لازم‌التوجه و کاهش افت تحصیلی، تکرار پایه و ترک تحصیل»، به ویژه در پایه‌های اول و دوم ابتدایی مهم ترین اهداف این طرح هستند.

رحیمی شناسایی دانش آموزان مشمول طرح و ثبت‌نام آنها در سامانه همگام، تعیین پایگاههای آموزش تابستانه، اطلاع رسانی و آموزش اولیا دانش آموزان و تجهیز مدارس گروه هدف را از فرآیند اجرایی این طرح بیان کرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت