پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 08 مرداد 1401 ساعت 22:05:: شناسه خبر: 124077

برگزاری همایش طلایه داران عرصه تبلیغ در شهرستان کهگیلویه

در این همایش حجت الاسلام بهادری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه،فعالیت فرهنگی را یک وظیفه دینی و اسلامی دانست.

صدای جنوب:

همایش طلایه داران عرصه تبلبغ،با حضور،امام جمعه،فرماندار،ریس جهاد کشاورزی،مبلغین و مبلغات و مسیولین هیات های مذهبی در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کهگیلویه برگزار گردید
در این همایش حجت الاسلام بهادری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه،فعالیت فرهنگی را یک وظیفه دینی و اسلامی دانست.

بهادری گفت: روحانیون فعالیت خود را به عنوان شغل حساب نکنند بلکه یک نوع وظیفه تلقی کرده و این وظیفه را به نحو احسن و به دور از تحریف و دست نخورده طبق توصیه های مقام معظم رهبری به مردم انتقال دهند.

وی افزود: وظیفه ای که به عهده ما مبلغان و مروجان دین گذاشته شده این است که بتوانیم درس های حادثه عاشورا، پیام های حادثه عاشورا و آفت هایی که متوجه زیرساخت ها می شود را به مردم برسانیم.
این مسئول اظهار داشت، بیش از ۲۰۰ هیات در شهر دهدشت و روستاهای آن و همچنین بخش های سوق،قلعه ریسی و دیشموک در ایام حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام عزاداری می کنند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه به غیر از روز های تاسوعا و عاشورا،هیات ها، موظف هستند،مراسم عزاداری خود را از ساعت، ۲۱ و نیم شروع و تا ۲۳/۵ شب خاتمه دهند.
بهادری با بیان اینکه ما موظف به اعزام مبلغ به مناطق محروم در این ایام هستیم، گفت،۱۱۰ مبلغ و مبلغه در ایام محرم به مناطق مختلف کهگیلویه و روستاها اعزام شدند تا فرهنگ عاشورا را تبیین کنند.
در پایان اقلام فرهنگی،پرچم و پارچه مشکی بین هیات ها توزیع گردید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت