پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 اردیبهشت 1403 ساعت 07:02:: شناسه خبر: 146197

تشریح برنامه های سفر رئیس قوه قضائیه در استان

جهانگیری سخنگوی قوه قضائیه مهمترین برنامه های سفر رئیس قوه قضائیه در کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد.

به گزارش صدای جنوب ، رئیس دستگاه قضا و سایر مسئولان عالی قضایی در جریان سفر به این استان، برنامه‌هایی را در راستای رفع مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی مردم استان کهگیلویه وبویراحمد، ترتیب خواهند داد.
سخنگوی قوه قضائیه در فرودگاه یاسوج در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد، و ارتباط با برنامه سلام خبرنگار شبکه خبر گفت: در این سفر قرار است علاوه بر بررسی پرونده‌های کثیرالشاکی و بازدید از دفاتر قضایی استان و شعب دادسرا‌ها و دادگا‌ها از زندان مرکزی و پزشکی قانونی بازدید کند.
جهانگیری افزود: همچنین بررسی مشکلات و صدور اسناد مالکیت اراضی ۸۳ هکتاری اراضی در چرام، پرونده‌های کثیر الشاکی شهرستان لنده از موضوعاتی است که در این سفر انجام شود.
وی ادامه داد: رئیس دستگاه قضا همچنین مشکلات ساخت اداره ثبت اسناد در باشت، طرح‌های عمرانی دستگاه قضا را بررسی و مشکلات و موانع آنها را برطرف می‌کند.
سخنگوی قوه قضائیه در این سفر همچنین دلایل تاخیر در صدور اسناد کاداستر به ویژه در حوزه کشاورزی نیز بررسی و موانع پیش رو را رفع می‌کند.
حضور در اجلاسیه شهدا، دیدار با کارکنان قضایی، دانشجویان، صنعت گران، کشاورزان، دامدارن و جوامع نخبگان کهگیلویه و بویراحمد، سرکشی به شعبه‌ها و بررسی پرونده‌های مهم قضایی،  نظارت بر روند دادرسی در استان، بررسی کمبود‌های ساختمانی، همچنین راه اندازی و افتتاح مجتمع قضایی در مرکز استان، کمک به سیستم سخت افزاری و نرم افزاری برای دادرسی الکترونیک، کمک به رفع موانع دادرسی از جمله برنامه‌های سفر رئیس دستگاه قضا به این استان است.

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت